Poprzedni
Następny

Maestro – nowy sieciowy amplituner typu all-in-one od Sonoro

Sonoro Maestro

Sonoro wzbogaci swoje portfolio o sieciowy amplituner hi-fi, który wyposażony został w potężne wzmacniacze cyfrowe. Nowego modelu Maestro można spodziewać się w salonach Top Hi-Fi & Video Design na przełomie stycznia i lutego 2020 r.

Wszechstronna łączność

Bogactwo opcji połączeń sprawia, że Maestro jest prawdziwie wszechstronnym geniuszem dźwiękowym dla miłośników przejrzystego brzmienia.

Zintegrowany odtwarzacz CD, radio FM i DAB+, Qualcomm aptX® Bluetooth® oraz radio internetowe z ponad 25 tysiącami stacji – inżynierowie zrobili wszystko, aby użytkownik miał szeroki wybór połączenia. Za pośrednictwem pozłacanego wejścia MM pojawia się możliwość podłączenia np. gramofonu, z kolei port USB pozwala odtwarzać muzykę, oferując również funkcję ładowania zewnętrznych urządzeń. Maestro obsługuje także usługi przesyłania strumieniowego Spotify Connect, Tidal, Amazon Music, Deezer, Qobuz i Napster, którymi użytkownik z łatwością może zarządzać z poziomu smartfona.

Ponadto urządzenie wyposażono w pojedyncze złącza: optyczne, koncentryczne, wejście Aux (3,5 mm mini-jack), pozłacane wejście liniowe RCA, pozłacane terminale pozłacane terminale głośnikowe do obsługi zewnętrznych głośników o impedancji mieszczącej się w zakresie 4 – 16 Ω oraz pozłacane wyjście przedwzmacniacza (RCA) do podłączenia np. subwoofera.

Brzmienie takie, jakiego oczekujesz

Regulator tonów wysokich i niskich oraz głośności sprawia, że brzmienie Maestro można modyfikować, niezależnie od tego, czy będzie to muzyka klasyczna, jazz czy rock. Możliwość indywidualnej konfiguracji pojawia się także dla mocy głośników. Za pomocą aplikacji do korekcji pomieszczenia Maestro, konstrukcję można bez trudu skalibrować indywidualnie dla pomieszczenia i głośników, minimalizując w ten sposób wpływ akustyki pomieszczenia na charakter brzmienia.

Sonoro Maestro

Eleganckie wzornictwo

Projektanci Sonoro szczególnie dbają nie tylko o jak najwyższą jakość dźwięku, ale również o wzornictwo. Maestro charakteryzuje się klasyczną, ręcznie wycinaną drewnianą obudową, którą wykończono lakierem fortepianowym. Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne: klasyczna czerń lub minimalistyczna biel. W całości metalowe przyciski na przednim panelu i przyciski sterujące dopełniają szlachetną budowę tego sieciowego amplitunera hi-fi. Kompaktowe wymiary wraz z eleganckim wyglądem powodują, że Maestro doskonale wkomponuje się do wielu stylów wyposażenia i momentalnie stanie się wizualną atrakcją w każdym salonie.

Pożyteczne funkcjonalności

Kolorowy wyświetlacz (2,8 cala) obok tego, że jest niezwykle czytelny, wyróżnia się tym, że automatycznie dostosowuje swoją jasność do warunków oświetleniowych panujących w pomieszczeniu. Dodatkowo do Maestro użytkownik może podłączyć słuchawki w dwojaki sposób: przewodowo za pomocą wejścia umieszczonego na przednim panelu lub bezprzewodowo dzięki dwukierunkowej łączności Bluetooth. Za obsługę urządzenia odpowiadają przyciski umieszczone na obudowie Maestro, dołączany do niego pilot zdalnego sterowania i aplikacja UNDOK dostępna na smartfony.

Sonoro Maestro

„Po ponad 10 udanych latach w branży audio zdecydowaliśmy się zainwestować naszą wiedzę i doświadczenie w rozwój wysokiej klasy urządzenia, które może stać się drogowskazem dla branży. Z przyjemnością wzbogacamy naszą ofertę o starannie zaprojektowany model Maestro”, stwierdził Marcell Faller, założyciel i dyrektor zarządzający Sonoro Audio GmbH.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: