Poprzedni
Następny

Nowa wersja aplikacji Home dla urządzeń Bowers & Wilkins z serii Formation

Bowers & Wilkins Formation

Bowers & Wilkins przygotował udoskonaloną wersję aplikacji Home, która ma pojawić się w pierwszym kwartale 2020 roku. Aktualizacja pomoże zapewnić jeszcze lepszą kontrolę muzycznych serwisów strumieniowych przez głośniki multiroom z serii Formation.

Już w najbliższych tygodniach udostępniona zostanie usprawniona aplikacja Home. Najnowszej wersji można spodziewać się w pierwszym kwartale 2020 r., a jej celem jest uzyskanie lepszych wrażeń podczas bezprzewodowego strumieniowania do głośników z serii Formation.

Tak jak zaznaczają projektanci z Bowers & Wilkins, nowa aplikacja Home poszerzy dla użytkowników dostęp do stron serwisów muzycznych, takich jak Tidal, Qobuz czy Deezer. Materiał będzie agregowany przez aplikację, co ułatwi słuchaczowi przeglądanie utworów, albumów, list odtwarzania i stacji radiowych, w tym własnych kolekcji i biblioteki, jak również innych treści w wysokiej rozdzielczości. Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu urządzenia z serii Formation uzyskają dostęp do treści wprost od dostawców muzyki – wszystko po to, aby poprawić ogólne wrażenia użytkownika.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: