Poprzedni
Następny

Luty 2023 na Netflix, HBO Max, Disney+, AppleTV+ – najciekawsze nowości

Co wyląduje na naszym domowym kinie w lutym? Najpopularniejsze serwisy streamingowe oferują nam wieczory z romansem – w tym w klimacie science-fiction (i to polskim!), powrót do kultowej marvelowskiej krainy, trochę publicznego prania brudów i szczyptę komedii. Zobaczcie, co w tym miesiącu warto wrzucić na ekran.

Spis treści:

  1. Netflix – co obejrzeć, luty 2023
  2. HBO Max – co obejrzeć, luty 2023
  3. Disney+ – co obejrzeć, luty 2023
  4. Apple TV+ – co obejrzeć, luty 2023
  5. Poznaj nas i nasze pozostałe artykuły

Luty 2023 na Netflix, HBO Max, Disney+, AppleTV+

Photo by Possessed Photography on Unsplash

NETFLIX

U ciebie czy u mnie?

„U ciebie czy u mnie?” to komedia romantyczna z Ashtonem Kutcherem i Reese Witherspoon. Walentynkowa produkcja śledzi losy dwojga dorosłych ludzi, których dzieli zdecydowanie więcej, niż łączy. Mimo to Debbie i Peter od lat są najlepszymi przyjaciółmi – i całkiem dobrze im to wychodzi, choć mieszkają na zupełnie przeciwnych krańcach Stanów Zjednoczonych. Kiedy w czasie jednej z rozmów zdają sobie sprawę, że oboje są przemęczeni swoją codziennością, wpadają na pomysł, by zamienić się domami – Debbie leci do apartamentu w Nowym Jorku, a Peter ląduje w słonecznym Los Angeles. Czy wyjdzie im to na dobre?

Dziewczyna i kosmonauta

„Dziewczyna i kosmonauta” to kolejna polska produkcja oryginalna od Netflix. Nowy serial z Magdaleną Cielecką, Vanessą Aleksander i Magdaleną Boczarską promowany jest jako romans science-fiction, więc jesteśmy go bardzo ciekawi!

Mamy tu ducha

„Mamy tu ducha” to komedia przyprawiona lekką nutką horroru. Rodzina nastoletniego Kevina właśnie wprowadza się do nowego domu. Ekscytacja nowym miejscem jednak szybko opada, kiedy okazuje się, że nie są tam jedynymi lokatorami – wśród ścian pałęta się też niespokojna dusza imieniem Ernest. Sprawy przybierają jeszcze dziwniejszy obrót, kiedy owa zjawa staje się… gwiazdą social media i przedmiotem zainteresowania CIA.

HBO MAX

A Spy Among Friends

Sześcioodcinkowy serial „Szpieg wśród przyjaciół” to produkcja oparta na książce Bena Macintyre'a. Historia opowiada o prawdziwych wydarzeniach z czasów zimnej wolny, śledząc losy dwóch brytyjskich szpiegów i jednocześnie najlepszych przyjaciół, którzy muszą stawić czoła zdradzie – jak się okaże, autorstwa jednego z nich. W rolach głównych Guy Pearce i Damian Lewis.

Johnny vs Amber

Na tę produkcję czekają wszyscy, którzy z wypiekami na twarzy śledzili ciągnący się w nieskończoność proces w sprawie Depp przeciwko Heard. Jak myślicie – czy wina leży tam po jednej stronie?

DISNEY+

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

To zdecydowanie najbardziej wyczekiwana premiera lutego na Disney+. Wakanda ponownie zaprasza nas w swoje progi, gdzie trafimy równo rok po śmierci króla T'Challi (Chadwick Boseman), kiedy ludność kraju musi bez jego przywództwa odeprzeć atak obcych sił.

Fleishman in Trouble

Jesse Eisenberg („The Social Network”), Claire Danes („Homeland”), Adam Brody („Życie na fali”) i Lizzy Caplan („Projekt: Monster”) w serialu obyczajowym o związkach, rozstaniach i szukaniu szczęścia od nowa – w tym na aplikacjach randkowych pełnych dziwacznych osób. Wśród tego krajobrazu poznajemy Toby’ego, 41-letniego rozwodnika, przed którym codziennie wyrastają nowe wyzwania – a prawdziwa jazda zaczyna się dopiero gdy jego była żona zniknie, zostawiając mu  dzieci pod opieką.

APPLE TV+

Za lepsze jutro

„Za lepsze jutro” to retrofuturystyczny komediodramat produkcji Apple TV+. Akcja śledzi szefa zespołu sprzedawców, którzy nie cofną się przed niczym, by osiągnąć cel sprzedażowy – wcisnąć ludziom jak najwięcej ultra-drogich działek na Księżycu. W jednej z głównych ról zobaczymy znanego m.in. z „The Morning Show” Billy’ego Crudupa.

Oszustwo

To nowy film Apple TV+, opowiadający o perypetiach oszustów, którzy biorą sobie za cel nowojorskiego bogacza i jego syna. W głównej roli występuje nagrodzona Oscarem Julianne Moore, a oprócz niej na ekranie pojawią się także Sebastian Stan, Justice Smith, Briana Middleton, John Lithgow, Benjamin Caron, Darren Goldstein oraz Lucy Taylor. Premiera już 17 lutego.

Poznaj nas i nasze pozostałe artykuły

Lutowe wieczory serialowo-filmowe zasługują na porządną oprawę – rób popcorn, parz herbatkę i odpalaj kino domowe! A jeśli Twój obecny system audio nie daje rady, #EksperciDobregoBrzmienia chętnie pomogą wybrać nowy. Odwiedź jeden z naszych salonów albo odezwij się do nas telefonicznie bądź mailowo zrobimy co w naszej mocy, by wspólnie wybrać przyszłe rozwiązanie AV dostosowane do Twoich potrzeb.


Przeczytaj również nasze inne teksty o filmie i muzyce:


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: