Poprzedni
Następny

Kup jeden z modeli DEVIALET Expert, a za twój wzmacniacz zapłacimy nawet      17 400 zł

Jeśli chcesz cieszyć się swoją muzyką w jej najpiękniejszej postaci, system audio,  DEVIALET z serii Expert spełni wszystkie twoje marzenia. To absolutnie niezwykłe urządzenie, wykraczające daleko poza granice, które dotychczas uważane były za brzmieniowy ideał. DEVIALET Expert to również znacznie więcej niż tylko high-endowa amplifikacja, gdyż każdy z modeli jest jednocześnie przetwornikiem C/A, odtwarzaczem strumieniowym i stopniem przedwzmacniacza gramofonowego, a wszystko mieści się w ultracienkiej, znakomicie wystylizowanej obudowie.

Korzystając z naszej wyjątkowej oferty możesz współfinansować zakup jednego z trzech modeli DEVIALET Expert swoim dotychczasowym wzmacniaczem, pozostawiając go w rozliczeniu. Jeśli obawiasz się, że nie jest już zbyt wiele wart, bądź spokojny. Zapłacimy za twój wzmacniacz bardzo dobrą cenę, dzięki czemu możesz znacząco zredukować koszt zakupu nowego DEVIALET Expert.

Jak to zrobić? Bardzo prosto!

 

Pełną listę wszystkich salonów znajdziesz TUTAJ

Promocja dotyczy modeli 120, 200 lub 250

Może to być urządzenie dowolnej marki, ale musi być sprawne

Wartość odliczenia zależna jest jedynie od modelu DEVIALET Expert, który kupujesz

 

Regulamin promocji znajdziesz TUTAJ

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: