Poprzedni
Następny

Karta podarunkowa Top Hi-Fi & Video Design - jak zamówić i zrealizować

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Gdy zbliża się czas realizowania list prezentowych, pojawia się nieustannie to samo pytanie - co kupić? Czasami mamy gotowy przepis na udany prezent, innym razem mamy ból głowy bo nic wartościowego nie przychodzi nam do głowy. Tak samo jest u osób, które mają wśród swoich bliskich, pasjonatów słuchania muzyki. Jednym razem już z wyprzedzeniem wiadomo jakie np. słuchawki chce nasz mąż czy żona, dziecko bądź...dziadkowie, innym zaś do końca drżymy czy prezentem "trafimy" w gust. 

Aby ułatwić zadanie naszym klientom, już od kilku tygodni publikujemy kolejne prezentowniki audio dla każdej z grup melomanów, a teraz chcemy sięgnąć po ostatecznego "asa w rękawie' - naszą Kartę Podarunkową. W dzisiejszym filmie poświęciliśmy uwagę właśnie jej i tylko jej. To doskonały pomysł, gdy bliska nam osoba kocha sprzęt audio (stereo, kino domowe, słuchawki, głośniki bezprzewodowe czy akcesoria audio), a my chcemy jej umożliwić wybranie właśnie tego co sobie wymarzyła. W takim scenariuszu Karta Podarunkowa Top Hi-Fi & Video jest "lekiem" na całe...problemy z inspiracją prezentową.

Dla tych z Państwa, którzy nie mieli okazji widzieć jeszcze naszych poradników wideo dotyczących sprzętu audio, umieściliśmy je ponownie w tym miejscu. 

Audio prezentownik uniwersalny, dla każdego - w którym pokazaliśmy najnowszy amplituner kina domowego od Yamahy, rocznicowe kolumny głośnikowe od Bowers & Wilkins, aktywne kolumny podłogowe od szwedzkiego Audio Pro, gramofon szwajcarskiego Thorens'a oraz wyjątkowy zestaw stereo ze wzmacniaczem NAD z serii Masters oraz kolumnami ELAC. Zachęcamy do obejrzenia tego uniwersalnego poradnika.

Audio prezentownik dla mężczyzny - czyli pozycje skrojone pod tą najbardziej aktywną w branży audio hi-fi grupę użytkowników. W tym materiale poznacie wyborny gramofon od firmy Audio-Technica, słuchawki planarne Audeze, zestaw all-in-one niemieckiego Sonoro, potężny i szalenie innowacyjny głośnik bezprzewodowy od francuskiego Devialeta oraz zestaw stereo z elektroniką Yamaha i głośnikami od Bowers & Wilkins.  

Audio prezentownik dla kobiet - z myślą o Paniach stworzyliśmy dedykowaną listę pomysłów na prezent, uwzględniając nie tylko najwyższą klasę brzmienia, jaką te propozycje mają reprezentować, ale też wygląd który przedstawicielki płci pięknej powinien zainteresować. Będą to głośniki bezprzewodowe od firm Audio Pro i Vifa, słuchawki z aktywną redukcją szumu od Audio-Technica, zestaw all-in-one Sonoro oraz potężny głośnik bezprzewodowy z wyrafinowanej serii Formation od Brytyjczyków z Bowers & Wilkins.  

Audio prezentownik dla młodzieży - która uwielbia mieć muzykę przy sobie zawsze i wszędzie. Nasze propozycje prezentów dla młodszych melomanów będą doskonałą inspiracją dla ich rodziców - jeśli był grzeczny, niech znajdzie, którąś z tych propozycji pod choinką. Mogą to być nowe słuchawki True Wireless Audio Technica czy słuchawki gamingowe dla zapalonego gracza, od amerykańskiego Audeze. W młodzieżowym pokoju świetnie odnajdzie się również głośnik bezprzewodowy od Yamahy lub Audio Pro, a jeśli dźwięk ma podążać za "młodym", mamy propozycję głośnika bezprzewodowego z własnym zasilaniem od skandynawskiej firmy Vifa.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design

Poprzedni
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: