Poprzedni
Następny

[Wideo] Jak wybrać soundbar - poradnik dla początkujących Top Hi-Fi

Soundbary to niezwykle wszechstronne i funkcjonalne urządzenia. Dzięki nim możemy cieszyć się odtwarzaniem wielokanałowego dźwięku przestrzennego, bez konieczności instalowania rozbudowanego, wieloelementowego systemu nagłośnieniowego. W zależności od naszych wymagań możemy zdecydować się na nieco inny model soundbara. Prostsze i tańsze konstrukcje obsługują wyłącznie dźwięk stereo, który zwykle w sposób zauważalny przewyższa jakość brzmienia proponowaną przez wbudowane systemy w telewizorach. Bardziej wymagający użytkownicy mogą wybierać spośród całej gamy zaawansowanych technicznie soundbarów, kompatybilnych z rozmaitymi systemami dźwięku przestrzennego, włączając w to m.in. Dolby Atmos. Ponadto producenci wyposażają tego typu sprzęt w szereg funkcji sieciowych i multimedialnych co znacznie rozszerza możliwości ich wykorzystania.

Zapraszamy na nasz film poświęcony soundbarom. Niech to będzie dobry przewodnik "na początek", zanim pojawią się Państwo w naszym salonie.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Yamaha MusicCast - przewodnik po ekosystemie multiroom | Top Hi-Fi

NAD T758 V3i - amplituner kina domowego nowej generacji | Prezentacja Top Hi-Fi

Najciekawsze wzmacniacze stereo 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: