Poprzedni
Następny

[Wideo] Jak wybrać subwoofer - poradnik dla początkujących

Subwoofer to głośnik niskotonowy, a więc odpowiadający za przetwarzanie basów i wspierający w tym zadaniu główne głośniki systemu audio. Są częstym elementem zestawów głośnikowych zarówno w zestawach stereo, jak i kina domowego. Służą poprawie jakości dźwięku w zakresie brzmienia najniższego słyszalnego, a czasem jedynie odczuwalnego zakresu częstotliwości akustycznych. Zapraszamy na film, w którym koncepcji subwoofera w systemach Hi-Fi i kina domowego poświęciliśmy więcej uwagi.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Co wybrać? Kino domowe vs system stereo | Poradnik Top Hi-Fi

Jak wybrać zestaw stereo - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących

Najciekawsze kolumny podłogowe 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: