Poprzedni
Następny

Jak ustawić budzik w aplikacji MusicCast | Poradnik [WIDEO]

Lubicie zaczynać dzień z muzyką? Nam taka perspektywa bardzo odpowiada i dlatego w tym poradniku pokazujemy jak z pomocą systemu Yamaha MusicCast budzić się zawsze przy ulubionej muzyce. Na przykładzie niezwykle popularnego głośnika MusicCast 20 oraz aplikacji sterującej MusicCast Controller pokazaliśmy jak skonfigurować takie muzyczne budzenie. Po obejrzeniu tego poradnika Wasz poranek już zawsze będzie miał odpowiednie tło, by w efekcie cały dzień potoczył się po Waszej myśli.

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design

Poprzedni
Następny

Polecane

Supercena Bestseller
Yamaha MusicCast 20

MusicCast 20

Yamaha
Yamaha MusicCast
As low as 899 zł Regular Price 1 199 zł i

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: