Poprzedni
Następny

Głośniki bezprzewodowe Yamaha – muzyka na co dzień

Są niewielkie, atrakcyjne wizualnie, a swoim dobrym brzmieniem uprzyjemniają wykonywanie codziennych czynności. Głośniki bezprzewodowe Yamahy, MusicCast WX-030 i MusicCast WX-010, ułatwiają słuchanie muzyki i pozwalają przesyłać ją z pokoju do pokoju.

Wykorzystując jeden z dwóch najnowszych głośników bezprzewodowych Yamahy, można cieszyć się swoją ulubioną muzyką w niemal dowolnym miejscu w domu. Dzięki obsłudze autorskiego systemu MusicCast są praktycznymi i kompaktowymi systemami audio, które pozwalają stworzyć nagłośnienie strefowe multi-room. To rewolucyjne rozwiązanie Yamahy, które umożliwia połączenie wszystkich urządzeń z rodziny MusicCast w jeden system, zachowując jednocześnie pełną ich niezależność. Całym systemem i wszystkimi jego elementami steruje się za pomocą intuicyjnej aplikacji MusicCast Controller. Każde z urządzeń może łączyć się bezprzewodowo poprzez Wi-Fi, AirPlay lub Bluetooth, odtwarzać muzykę oraz dźwięk z urządzeń takich jak amplitunery AV, soundbary, systemy audio hi-fi i mini.

Yamaha MusicCast WX-010

Wysoki poziom funkcjonalności głośników Yamahy idzie w parze z ich kompaktową formą. Za sprawą swoich niewielkich rozmiarów, zarówno MusicCast WX-010, jak i MusicCast WX-030, z łatwością zmieszczą się na biurku w gabinecie, na nocnym stoliku w sypialni  lub w dowolnej innej ograniczonej przestrzeni. Niezależnie od miejsca ustawienia głośników, dzięki MusicCast użytkownik może cieszyć się natychmiastowym dostępem do całej muzyki – między innymi  nagrań z gramofonu lub odtwarzacza CD podłączonego do systemu hi-fi znajdującego się w domowym salonie. Elastyczność podczas rozstawiania MusicCast WX-010 i MusicCast WX-030 zwiększa możliwość zawieszenia urządzeń na ścianie.

Yamaha MusicCast WX-030

Łącząc ze sobą bezprzewodowo dwa egzemplarze głośnika WX-010 lub dwie jednostki WX-030, użytkownik może w łatwy sposób zbudować  system stereo. Wtedy jeden z głośników pełni rolę lewego kanału, a drugi prawego. Zastosowanie 9-centymetrowego przetwornika niskotonowego w tandemie z 2,5-centymetrowym głośnikiem wysokotonowym, tworzy wyśmienitą kombinację w tak niedużej obudowie. Mniejszy z modeli, MusicCast WX-010 wykorzystuje niemal takie same przetworniki i idealnie sprawdzi się w mniejszych przestrzeniach.

Unikatowym rozwiązaniem głośników bezprzewodowych Yamahy oraz pozostałych urządzeń z rodziny MusicCast jest funkcja Bluetooth Output. Rozszerza ona bezprzewodową wszechstronność tych konstrukcji i ułatwia przesyłanie dźwięku. Dzięki niej sygnał audio można przekazać z systemu MusicCast do dowolnego urządzenia obsługującego Bluetooth, np. słuchawek lub głośnika bezprzewodowego.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(11 ocen)

Polecane

 1. MusicCast WX-030

  MusicCast WX-030

  Yamaha
  Yamaha MusicCast
  1 099 zł
  Prosimy o kontakt
 2. WX-030 (biały)

  WX-030 (biały)

  Yamaha
  Kategorie
  1 099 zł
  Prosimy o kontakt
 3. MusicCast WX-010

  MusicCast WX-010

  Yamaha
  Yamaha MusicCast
  Cena na telefon
  Prosimy o kontakt

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: