Poprzedni
Następny

Grudzień na HBO GO: co warto zobaczyć?

Powrót wielkiego hitu serialowego, solidna dawka śmiechu i oscarowy dramat - zobaczcie, co z grudniowych nowości na platformie HBO GO zdecydowanie warto wrzucić na swoje kino domowe.

Bowers & Wilkins Besound Stage

I tak po prostu

Wiadomość o wznowieniu tego kultowego serialu wywołała sensację. Po 17 latach od zniknięcia z ekranu telewizji (w międzyczasie pojawiły się 3 filmy, ale umówmy się - średnie) ,,Seks w wielkim mieście’’ wraca, ale pod innym tytułem. Producenci zapowiadają, że ,,I tak po prostu’’ będzie jak cudowne odwiedziny u starych dobrych koleżanek. Czy tak będzie, czas pokaże, ale wiemy jedno - to może nie być to samo bez tej najbardziej charakternej z nich. Postać Samanthy nie pojawi się w kontynuacji ,,Seksu w wielkim mieście’’, ponieważ grająca ją Kim Cattrall od jakiegoś czasu pozostaje w konflikcie z pozostałymi aktorkami: Sarah Jessicą Parker, Kristin Davis i Cynthią Nixon. Czy na zastępstwo znajdzie się druga tak barwna postać jak Sam? Mamy nadzieję!

Mamy tylko dziś

,,Mamy tylko dziś’’ to komedia obyczajowa w reżyserii Billy’ego Crystala, który również w niej zagrał, a a na ekranie towarzyszy mu wschodząca gwiazda komedii: Tiffany Haddish.

Historia jest prosta i sięgali po nią już chyba wszyscy, ale nie szkodzi - przypadkowe spotkanie dwojga ludzi z różnych światów to motyw nieśmiertelny.

Pewnego niepozornego dnia kultowy scenarzysta komediowy Charlie poznaje uliczną wokalistkę o imieniu Emma i zupełnie przypadkiem rodzi się między nimi piękna przyjaźń, która szybko odmieni życie obojga.

Ciekawostka: w czasie nagrań Tiffany Haddish i Billy Crystal naprawdę się ze sobą zaprzyjaźnili. Tak bardzo, że Crystal pomógł jej nawet w przygotowaniach do bat micwy.

Święty i spółka

Pamiętacie zwariowany film animowany dla dorosłych ,,Sausage Party”? ,,Święty i spółka’’ to serial komediowy od twórców tamtego przeboju kinowego. Kolorowa animacja opowiada o elficy, która ma dość tego, że Święty Mikołaj to od lat biały mężczyzna i postanawia spróbować go zdetronizować. Dosadny i bezkompromisowy (ale wciąż świąteczny) humor na ponure wieczory.

Zobaczcie też: Kolorowa gorycz, czyli filmy i seriale animowane dla dorosłych

Francuskie wyjście

Rola we ,,Francuskim wyjściu’’ to jedna z pierwszych głównych ról Michelle Pfeiffer od ładnych paru lat - dobrze znowu zobaczyć ją na ekranie w szczycie formy aktorskiej. Ten komediodramat z 2020 roku opowiada historię 60-letniej kobiety, która dowiaduje się, że wydała niemal całą fortunę po zmarłym mężu i musi wynieść się z prestiżowego Manhattanu. W tak nagłej sytuacji postanawia uciec ze Stanów sytuacji i spędzić resztę życia w Paryżu. Zabiera syna i kota, spienięża resztki majątku i wyrusza w nieznane. Sęk w tym, że jeszcze nie ma pojęcia, że jej czworonożny pupil tak naprawdę jest wcieleniem jej męża nieboszczyka.

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Frances McDormand jako zdesperowana i wściekła na cały świat kobieta, która straciła córkę w wyniku morderstwa. Kiedy poziom goryczy i wyrzutów sumienia coraz bardziej pali ją od środka, miarka się przebiera i Mildred wykupuje 3 billboardy w okolicy swojego miasteczka, umieszczając na nich bardzo dosadny przekaz. Tym samym wypowiada wojnę wszystkim, którzy jej podpali, a jej prowokacyjna akcja zapoczątkowuje serię niedobrych wydarzeń, które dotkną wielu mieszkańców.

Obok fantastycznej McDormand na ekranie pojawiają się m.in. Woody Harrelson, Sam Rockwell i Peter Dinklage.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: