Poprzedni
Następny

Grudniowe koncerty on-line w Operze i Filharmonii Podlaskiej

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Grudzień mimo w dalszym ciągu obowiązujących obostrzeń nie straci swojego muzycznego charakteru. To chyba jeden z najbardziej melodyjnych miesięcy, gdzie w tle z reguły towarzyszą nam świąteczne nuty. O skali istotności tego czasu dla miłośników muzyki, wie również dyrekcja Opery i Filharmonii Podlaskiej. W grudniu zaplanowano w Białymstoku koncerty, które dzięki kanałowi tej instytucji kulturalnej na YouTube, wybrzmią z pełną mocą w całym kraju. To doskonała okazja by zwolnić, zaparzyć sobie ulubiony napój, założyć na uszy słuchawki bądź włączyć swój system audio i spędzić czas w towarzystiwe muzyki.
Już w najbliższą niedzielę (6 grudnia) OIFP zaprezentuje nam 2 koncerty:

  • „Opera to moja bajka – mikołajkowy koncert online”
  • „Jesień z Chopinem”

Transmisja pierwszego z wymienionego koncertów odbędzie się o godzinie 12:00, zaś muzyka Chopina wypełni nasze pomieszczenia o godzinie 15:00. Przypominamy, że oba koncerty odbędą się na kanale YouTube Opery i Filharmonii Podlaskiej.

Opera to moja bajka – mikołajkowy koncert online - link do transmisji 
Cytując profil OIFP na Facebooku: „Zapraszamy na bezpłatną transmisję przebojowego koncertu bohaterów musicalowych bajek dobrze znanych ze sceny Opery i Filharmonii Podlaskiej! W postaci z tych niezapomnianych historii wcielą się nasi soliści, a akompaniować będą muzycy Orkiestry OiFP.”

Jesień z Chopinem - link do transmisji
Na stronie internetowej Opery możemy przeczytać: „Przed nami muzyczne spotkania z artystami Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz wybitnymi muzykami występującymi gościnnie…Podczas transmisji live z foyer przy Odeskiej 1, dźwiękami fortepianu oczaruje nas Julia Łozowska, jedna z najzdolniejszych pianistek młodego pokolenia.”

To dopiero początek pasjonująco zapowiadającego się muzycznego grudnia w Białymstoku. Jeśli są Państwo spragnieni muzyki klasycznej w najlepszym wydaniu, obok takiego wydarzenia nie można przejść obojętnie. Gorąco zachęcamy (tym goręcej, im chłodniejsza będzie zimowa aura) do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: