Poprzedni
Następny

„Graj i wygraj” – mistrzowskie licytacje nie tylko dla miłośników piłki nożnej

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Z okazji trwających Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022, odbywających się w Katarze, nasi Eksperci Dobrego Brzmienia przygotowali ofertę promocyjną, która zapewni Wam nie mniejsze emocje niż sam Mundial. Na boisku rywalizacja toczy się o najcenniejsze piłkarskie trofeum, a u nas o topowy sprzęt audio. Będzie go można zakupić biorąc udział w licytacjach z niezwykle atrakcyjnymi cenami wywoławczymi. Zagraj z nami o wyjątkowe produkty! Za ile je wylicytujesz, za tyle kupujesz!

Graj i Wygraj

Co tydzień, w trakcie trwania piłkarskich mistrzostw świata w Katarze, na licytacjach będą pojawiały się nowe produkty z bogatej oferty salonów Top Hi-Fi & Video Design. Listę modeli licytowanych w kolejnych tygodniach obowiązywania promocji „Graj i wygraj” znajdziesz na stronie internetowej poświęconej akcji.

Px8 007 Edition

Stań do rywalizacji o topowy sprzęt audio i ustrzel najlepsze okazje cenowe. Wykaż się zakupowym refleksem, licytuj i wygrywaj aukcje. Już w pierwszym tygodniu Mistrzostw pojawi się wiele atrakcyjnych ofert. Na licytację zostaną wystawione m.in. słuchawki Bowers & Wilkins Px8 007 Edition, czyli specjalna edycja bezprzewodowego nausznego modelu, opracowana przez brytyjskiego producenta na 60-lecie filmowego Jamesa Bonda. Innymi słuchawkami dostępnymi w promocji będą Audeze LCD-2 w wersji Classic. Są to przewodowe otwarte słuchawki planarne, które oprócz wyjątkowego brzmienia zapewniają niezwykły komfort użytkowania.

Audeze LCD-2 Classic

Na licytacji pojawi się także wzmacniacz zintegrowany C700 firmy NAD, czyli model, do którego wystarczy podłączyć parę kolumn głośnikowych, aby stworzyć funkcjonalny system stereofoniczny. Innym wzmacniaczem, który będzie można wylicytować, jest stylowy A-S1200 firmy Yamaha, łączący klasykę z nowoczesnością.

Yamaha AS-1200

Dla melomanów ceniących analogowe brzmienie w pierwszym tygodniu akcji „Graj i wygraj” oferujemy gramofony z „górnej półki” – Thorens TD 403 DD z napędem bezpośrednim i Luxman PD-151 MK II z napędem paskowym.

Mamy też coś dla miłośników nowoczesnych rozwiązań technicznych, czyli designerskie i funkcjonalne głośniki bezprzewodowe multiroom ­– Devialet Phantom I 108dB i Bluesound  PULSE M.

Bluesound Pulse M

Na aukcjach będą też kompletne systemy audio dla fanów stereofonii i dźwięku przestrzennego. Mamy tutaj na myśli zestawy Yamaha RX-V4A z kolumnami Indiana Line z serii Nota oraz wzmacniacz Rotel A14 MKII z parą kolumn Bowers & Wilkins 603 S2 Anniversary Edition.

W kolejnych tygodniach zarówno piłkarskich emocji, jak i wyjątkowych produktów na naszych kolejnych licytacjach nie zabraknie. Modele biorące udział w promocji w danym tygodniu znajdziesz na cyklicznie aktualizowanej stronie internetowej poświęconej akcji „Graj i wygraj”.

Akcja promocyjna potrwa do 18 grudnia 2022 roku, czyli do dnia, w którym odbędzie się finał piłkarskich mistrzostw świata. Więcej szczegółów w regulaminie akcji.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: