Poprzedni
Następny

Balance Reference Phono – nowy przedwzmacniacz gramofonowy firmy Clearaudio

Do oferty wysokiej jakości komponentów audio marki Clearaudio dołączył model Balance Reference Phono – światowej klasy przedwzmacniacz gramofonowy. Został on opracowany specjalnie z myślą o miłośnikach analogowego brzmienia.

Clearaudio Balance Reference Phono

Przedwzmacniacz Balance Reference Phono ma w pełni niezależne wejścia gramofonowe, służące do podłączenia odtwarzaczy płyt winylowych. Jest kompatybilny z modelami wyposażonymi zarówno we wkładki typu MC (z ruchomą cewką), jak i tymi, które mają zainstalowane wkładki typu MM (z ruchomym magnesem).

Nowa konstrukcja marki Clearaudio zapewnia całkowitą swobodę w wyborze wejść i wyjść zbalansowanych (XLR) lub niezbalansowanych (RCA), a przy tym oferuje pełną elastyczność pod względem dopasowania impedancji wejściowej do większości wkładek gramofonowych dostępnych na rynku. Wyboru odpowiednich ustawień przedwzmacniacza możemy dokonać za pomocą przełączników dostępnych na panelu znajdującym się w podstawie przedwzmacniacza.

Clearaudio Balance Reference Phono

Regulacja głośności, szybkie wyciszenie odtwarzanego dźwięku oraz wybór wejścia (A/B) dostępne są za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania. Wysokiej klasy konstrukcja ma wbudowane dwa wyjścia słuchawkowe. Na uwagę zasługuje ponadto zasilacz typu dual mono. Został on umieszczony w dedykowanym aluminiowym chassis, co pozwala uzyskać wysoką jakość dźwięku.

Niemiecki producent oferuje model Balance Reference Phono zarówno w srebrnym, jak i czarnym wykończeniu. Przedwzmacniacz dostępny jest w Top Hi-Fi & Video Design na specjalne zamówienie.

Clearaudio Balance Reference Phono

Sprzęt marki Clearaudio, w tym m.in. zaawansowane technicznie gramofony tego producenta, możesz lepiej poznać odwiedzając jeden z dwudziestu dostępnych w całej Polsce salonów Top Hi-Fi & Video Design. Obecni na miejscu Eksperci Dobrego Brzmienia chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z oferowanym sprzętem.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: