Poprzedni
Następny

Nawet do 30 rat 0% w Top Hi-Fi & Video Design

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

W naszych salonach stacjonarnych Top Hi-Fi & Video Design, a także w sklepie internetowym tophifi.pl oferujemy dogodne sposoby finansowania zakupów, w tym również raty 0%. Teraz – od 28 listopada do końca 2022 roku – masz możliwość rozłożenia kwoty zakupu nawet na 30 rat 0%.

https://www.tophifi.pl/platnosc

Nie jest dla nikogo zaskoczeniem, że wysokiej klasy system audio może kosztować i pięciocyfrową kwotę. W zamian dostajemy jednak unikalne rozwiązania konstrukcyjne, perfekcyjne wykonanie i brzmienie nieosiągalne dla konstrukcji z niższej półki. W Top Hi-Fi & Video Design rozumiemy, jak ogromnym źródłem satysfakcji może być słuchanie historii „malowanej falą dźwiękową”, wydobywającą się z domowego systemu audio i wychodzimy naprzeciw spragnionym wyrafinowanego brzmienia oraz wyszukanych urządzeń audio.

Udostępniamy możliwość nabycia najlepszych dostępnych na rynku komponentów audio w systemie sprzedaży ratalnej, w atrakcyjnej ofercie do 30 rat 0%. Aby z niej skorzystać, kwota rozkładana na raty musi być większa niż 10 tys. zł. Oferta obowiązuje zarówno w salonach stacjonarnych, jak i przy zakupach online, za pośrednictwem strony internetowej tophifi.pl.

Nieoprocentowana płatność ratalna jest możliwa również przy wyborze od 3 do 15 rat, wówczas kwota zakupu rozłożonego na raty musi mieścić się w przedziale od 100 do 50 000 zł.

Dzięki systemowi sprzedaży ratalnej możesz, nawet bez wychodzenia z domu, nabyć wymarzone urządzenia renomowanych światowych marek, takich jak Yamaha, Bowers & Wilkins, Audio-Technica, NAD, Bluesound, Indiana Line, Rotel, Devialet, Hegel, Luxman i wielu innych. Jeśli skomponowałeś już wymarzony system muzyczny lub potrzebujesz porady w związku z zakupem sprzętu audio czy kompletnego audio-wideo, multiroom lub smart home, również zachęcamy do odwiedzenia naszych punktów sprzedaży. Obecni na miejscu #EksperciDobregoBrzmienia pomogą w doborze odpowiednich i odpowiedzą na wszystkie pytania związane z oferowanym sprzętem.

Więcej informacji o tym, jak uzyskać kredyt na zakup sprzętu audio w Top Hi-Fi & Video Design znajdziesz w zakładce „Płatności/Raty”.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: