Poprzedni
Następny

Dzień chłopaka - jeśli zasłużył, zafunduj mu jakiś fajny audio-prezent ;)

Dzień Chłopaka to świetna okazja by docenić bliskich nam panów. Kiedy dokładnie wypada? W tym roku jest to 30 września. Czasami ta data mylona jest z Dniem Mężczyzny, który obchodzony jest 10 marca, czyli 2 dni po Dniu Kobiet. Jednak bez względu na to czy bliski nam pan czuje się chłopakiem czy mężczyzną, warto obdarować go na wszelki wypadek - oczywiście jeśli zasłużył. 

Chłopaki to marzyciele i gadżeciarze, a szukając dla nich odpowiedniego prezentu można posiłkować się ofertą Top Hi-Fi & Video Design. W naszej sieci codziennie spełniamy marzenia tych młodszych jak i straszych fanów dobrego brzmienia. Dlatego jeśli szukacie inspiracji, znajdziecie ją pośród naszych grup produktowych:

Oczywiście to tylko kilka wybranych pozycji z naszego szerokiego portfolio. Ponadto w naszej sieci trwa obecnie akcja "Jesień nie musi być nudna", a premierę miała ostatnio również rocznicowa edycja kolumn głośnikowych Bowers & Wilkins z serii 600. Jednym słowem jest z czego wybierać.

Najważniejszy jednak w tym dniu jest uśmiech na twarzy Waszego chłopaka, dziś to jego dzień. Wszystkiego najlepszego od zespołu Top Hi-Fi & Video Design!

 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: