Poprzedni
Następny

Wybierz swój zestaw z serią 600 Bowers & Wilkins

Bowers & Wilkins od 25 lat kojarzy się ze znakomitymi kolumnami głośnikowymi, czego potwierdzeniem są liczne konstrukcje z serii 600. Jeżeli ktoś nie miał okazji się jeszcze o tym przekonać, to teraz trafia się ku temu doskonała okazja. Przygotowaliśmy szereg zestawów stereo i kina domowego opartych na kolumnach z linii 600, w tym tej najnowszej 600 Anniversary Edition, które swoimi możliwościami zachwycą niejednego melomana.


Wszystkie zestawy bazujące na kolumnach z serii Bowers & Wilkins 600 i 600 Anniversary Edition znajdują się TUTAJ.


Seria 600 już dawno temu ustanowiła standard przystępnych cenowo zespołów głośnikowych, wraz z każdą kolejną wersją podnosząc poprzeczkę. Bowers & Wilkins konstrukcjami z tej serii już od 25 lat pozwala miłośnikom muzyki stosunkowo niedrogim kosztem wejść do audiofilskiego świata kolumn Bowers & Wilkins. Nie inaczej sprawa się ma z najnowszą generacją – już siódmą – tych głośników.

Nową gamę produktów tworzą cztery modele: podłogowa kolumna głośnikowa 603, podstawkowe konstrukcje 606 i 607 oraz głośnik centralny HTM6. Kolumny te stanowią uderzającą kombinację zaawansowanej technologii, dyskretnego stylu, możliwości brzmieniowych i wyśmienitej relacji jakości do ceny. A teraz oprócz wykończenia czarny mat i biały mat dostępne jest też nowe wykończenie – dąb. Wszystkie urządzenia z serii Anniversary Edition mogą pochwalić się także nowym, rocznicowym logo wpisanym w obramowanie głośnika wysokotonowego w jasnym lub czarnym wykończeniu, w zależności od koloru całości.

W każdym nowym modelu udoskonalona została zwrotnica, co przełożyło się na pełniejsze możliwości akustyczne. Nowe i znacznie ulepszone kondensatory obejściowe stosowane są w całej serii Anniversary – można je znaleźć również w niedawno wprowadzonej na rynek serii 700 Signature. Ponadto kondensatory wysokiej i średniej częstotliwości charakteryzują się nową, ulepszoną konstrukcją, co przełożyło się na ulepszoną rozdzielczość i przejrzystość.

Więcej na temat serii 600 Anniversary Edition można dowiedzieć się z poniższego linku:

Wśród naszych zestawów stereo i kina domowego dostępne są również systemy oparte na sprawdzonych kolumnach z szóstej generacji serii 600. Konstrukcje z tej serii wciąż zachwycają melomanów połączeniem niezawodnej jakości wykonania z niezwykłym brzmieniem. Potwierdzeniem tego są nie tylko pochlebne opinie recenzentów na całym świecie, ale także liczne nagrody, jak choćby nagroda EISA w 2019 r. dla podłogowych kolumn głośnikowych 603 w kategorii „Zespołów głośnikowych”.

Dlatego jeżeli szukasz doskonale dobranego zestawu stereo, sprawdź nasze propozycje i wybierz najlepszą opcję dla siebie. Płatność wszystkich naszych produktów można rozłożyć na wygodne raty 20x0%. To jednak nie wszystko, bowiem w naszej sieci możesz także wziąć w leasing dowolny produkt kosztujący co najmniej 2000 zł. Natomiast jeżeli chciałbyś przekonać się o tym, jak dany sprzęt sprawuje się w praktyce, koniecznie odwiedź jeden z naszych salonów, gdzie doradcy chętnie doradzą i odpowiedzą na wszelkie pytania. Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: