Poprzedni
Następny

Doskonale dobrane zestawy stereo ze wzmacniaczem Hegel H390

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Hegel H390 to wzmacniacz określany w prasie branżowej jako wybitny. To urządzenie z segmentu Hi-End. Zaprezentowano go po raz pierwszy na wystawie High End 2019 w Monachium. Teraz, po dwóch latach obecności na rynku i wielu odsłuchach w naszych salonach, oferujemy go w zestawach ze starannie wyselekcjonowanymi kolumnami głośnikowymi. Godnymi partnerami dla tego norweskiego siłacza.

Na pierwszy rzut oka H390 wygląda jak mniejsza wersja potężnego modelu H590... I nie będzie zaskoczenia – tak jest w rzeczywistości. Ale jest też coś jeszcze: H390 oferuje niemal wszystkie możliwości swojego "większego brata" za połowę jego ceny. Oznacza to moc 250 W na kanał i zdolność do współpracy z dowolnymi zespołami głośnikowymi. Strumieniowanie UPnP i AirPlay2, dekodowanie MQA i DSD, certyfikat Roon Ready; dostęp do serwisów internetowych, wejścia dla źródeł cyfrowych i analogowych, odbiór muzyki ze smartfona. Ten wizualnie niepozorny wzmacniacz potrafi wszystko i właśnie dlatego jest laureatem nagrody EISA 2019–2020 w kategorii High-End 2019-2020.

Serce H390 to opatentowana przez Hegla sekcja wzmacniacza SoundEngine 2, która pod wieloma względami swoim działaniem przypomina słuchawki z redukcją hałasu. Wewnętrzny komputer próbkuje sygnał docierający do wzmacniacza i porównuje go z sygnałem wyjściowym. Następnie komputer obejmuje różnicę (zniekształcenia), dodając ją do muzyki, lecz w odwrotnej fazie. W rezultacie, bez żadnego opóźnienia, SoundEngine 2 eliminuje niemal wszystkie błędy generowane przez wzmacniacz, dostarczając najbardziej naturalne brzmienie, jakie można uzyskać.

Uwagę zwracają także znakomite parametry techniczne i szeroka gama złączy. H390 dostarcza moc 2 x 250 W przy obciążeniu 8 Ω i wyposażone zostało w wejście BNC (1), cyfrowe wejście koncentryczne (1), cyfrowe wejścia optyczne (3), port USB, wejście sieciowe oraz parę wejść zbalansowanych XLR i dwie pary analogowych wejść RCS. Obsługiwane pasmo przenoszenia rozciąga się od 5 Hz do 180 kHz.

Nasi eksperci szczególnie polecają zestawy z podstawkowymi kolumnami Bowers & Wilkins 805 D3 oraz podłogowymi ProAc DT8. Wszystkie przygotowane przez nas zestawy z Heglem H390 w roli głównej można zobaczyć pod tym linkiem.

Zapraszamy Was na www.tophifi.pl lub do jednego z naszych salonów sprzedaży.  Pamiętajcie też o tym, że jesteśmy do Waszej dyspozycji na facebooku, telefonicznie i pod adresami e-mail poszczególnych salonów. Nie zapomnijcie też o zasubskrybowaniu naszego kanału wideo.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: