Poprzedni
Następny

Bowers & Wilkins wprowadza kluczowe udoskonalenia do swoich urządzeń kompatybilnych z platformą Formation

Średnia ocen: 5
(2 oceny) 3 komentarze

Dzięki nowej aplikacji muzycznej użytkownicy produktów Bowers & Wilkins z gamy Formation zyskają szerszą gamę muzycznych serwisów online oraz jeszcze większą funkcjonalność, a kolejne aktualizacje pozwolą cieszyć się dalszymi ulepszeniami.  

Bowers & Wilkins Formation Wedge

Bowers & Wilkins, znany i ceniony na całym świecie producent urządzeń audio klasy premiumprzedstawia bezprecedensowe udoskonalenie swojej bezprzewodowej platformy Formation 

Już od 10 lutego 2021 r. dostępna jest nowa aplikacja Bowers & Wilkins Music, która przede wszystkim w istotny sposób zwiększa liczbę muzycznych serwisów online udostępnionych użytkownikom modeli Bowers & Wilkins kompatybilnych z platformą FormationW pierwszym etapie osoby korzystające z systemów Android oraz iOS zyskają wsparcie dla serwisów QobuzTidalTuneInDash Radio, NTS Radio oraz SoundCloudW kolejnych miesiącach gama serwisów subskrypcyjnych oraz platform strumieniowych będzie sukcesywnie poszerzana. Co istotne, w przypadku już dostępnego serwisu Qobuz użytkownicy mogą cieszyć się możliwością odtwarzania dźwięku w rozdzielczości high-res 96 kHz/24 bity.  

Stworzona przez Bowers & Wilkins aplikacja Music zbiera materiały ze wszystkich udostępnionych serwisów muzycznych i prezentuje je za pośrednictwem łatwego do przeszukiwania i eleganckiego interfejsu. Rozwiązanie to zapewnia łatwy dostęp do utworów, albumów, playlist oraz stacji radiowych. Ponadto przyjemność korzystania z aplikacji zwiększają spersonalizowane rekomendacje i wybór wyselekcjonowanych list odtwarzania, co upraszcza i rozszerza ilość dostępnych opcji dotyczących codziennego słuchania muzyki.  

Początkowo aplikacja Bowers & Wilkins Music będzie działała równolegle z obecną aplikacją Bowers & Wilkins Home. Ta druga jeszcze przez pewien czas wciąż będzie umożliwiała zarządzanie funkcjonalnością urządzeń wspierających platformę FormationWraz z upływem roku Bowers & Wilkins przeniesie wszystkie funkcje aplikacji Home do aplikacji Music, co pozwoli ujednolicić konfigurację, sterowanie i możliwości odtwarzania strumieniowego. Po zakończeniu procesu migracji obecna aplikacja Home zostanie wyłączona.  

Bowers & Wilkins Formation Bass

Pozostałe funkcje, które już teraz dostępne są w modelach z rodziny Formationpozostają bez zmian, tj. AirPlay 2 oraz Bluetooth aptX HD do przesyłania dźwięku z urządzeń mobilnych, wsparcie dla Spotify Connect i Roon, a także obsługa asystenta głosowego Alexa 

Platforma Formation w całości należy do Bowers & Wilkins, a firma ostatnio rozszerzyła swój dział rozwoju i zespół inżynierów, aby zwiększyć możliwości w zakresie oprogramowania i doświadczenia użytkowania. W przyszłości Bowers & Wilkins wciąż zamierza poszerzać funkcjonalność i możliwości swoich urządzeń kompatybilnych z platformą Formation, co pozwoli jeszcze bardziej udoskonalić wrażenia użytkowania, a także dodać nowe fukcje, w tym obsługę popularnych systemów instalacji zautomatyzowanych takich jak Control4.  

Bowers & Wilkins Formation Bar

Nawiązując do tej informacji, prezes Bowers & Wilkins, Geoff Edwards, powiedział: Z dumą zapowiadamy to istotne wzbogacenie zakresu i możliwości naszej wiodącej platformy Formation. Nowa aplikacja Music urzeczywistnia nasze dążenie do ciągłego rozwoju i udoskonalania urządzeń obsługujących Formation i jestem przekonany, że pozwoli to nam nadal wyznaczać poziom standardu w odniesieniu do jakości dźwięku głośników bezprzewodowych”.  

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(2 oceny)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: