Poprzedni
Następny

Dni otwarte Luxman w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Luxman to prawdziwa legenda japońskiego audio. Urządzenia tego producenta należą do klasy hi-end i są wykonane z najwyższą dbałością o każdy detal. Aby osobiście przekonać się o walorach urządzeń Luxmana, zachęcamy do odwiedzenia jednego z salonów Top Hi-Fi & Video Design i umówienia się na indywidualny odsłuch. Tam będą czekać na Ciebie m.in. wzmacniacz L-505uXII i odtwarzacz CD D-03X, czyli zestaw, który pokazuje, gdzie zaczyna się dźwiękowy hi-end.

Zapraszamy na odsłuchy hi-endowych urządzeń

W czasie Dni otwartych z marką Luxman nie zabraknie unikalnych ofert rabatowych, zwłaszcza na zestawy oparte na elektronice japońskiego producenta. Ponadto na miejscu – w każdym z salonów Top Hi-Fi – będzie można skorzystać z wyjątkowo korzystnej oferty ratalnej, a także coraz chętniej wybieranej opcji leasingu. Szczegóły u naszych Ekspertów, będących do Państwa dyspozycji w salonach stacjonarnych Top Hi-Fi & Video Design.

Wyjątkowa integra w klasie AB

L-505uXII to wyjątkowa, ponad 20-kilogramowa integra pracująca w klasie AB. Japoński wzmacniacz przede wszystkim „gra” i robi to w sposób otwarty, przejrzysty, bardzo dynamiczny. Urzeka swobodą i przestrzennością dźwięku. Gęsta dynamika o jednocześnie nieco ocieplonym charakterze z delikatną i ocieploną górą, daje nam swego rodzaju odczucie, że słuchamy prawdziwie vintage'owego wzmacniacza.

Ponadczasowy odtwarzacz CD

D-03X to wysokiej klasy odtwarzacz płyt CD, który łączy w sobie funkcjonalność, ponadczasowe wzornictwo, staranne wykonanie i nowoczesne rozwiązania techniczne. Jednym z nich jest pełne dekodowanie MQA, dzięki czemu odkryjesz nawet najbardziej subtelne detale w swoich ulubionych utworach. Wśród złącz można znaleźć wyjścia analogowe RCA i XLR (Neutrik) oraz cyfrowe wejścia i wyjścia: koaksjalne i optyczne.

Umów się na odsłuch

W celu potwierdzenia dostępności wybranego urządzenia marki Luxman i zapisania się na odsłuch, prosimy o kontakt bezpośredni z wybranym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Obecni na miejscu #EksperciDobregoBrzmienia pomogą Ci wybrać sprzęt najlepiej dopasowany do Twoich preferencji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące systemów stereo, nasi specjaliści chętnie na nie odpowiedzą, dzieląc się z Tobą swoim wieloletnim doświadczeniem.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: