Poprzedni
Następny

DesignMount, Sound Bar i białe uchwyty W5 - nowości firmy Vogel’s

Debiut serii DesignMount

Wśród wprowadzonych przez firmę Vogel’s nowości uwagę przykuwają przede wszystkim konstrukcje z debiutującej serii DesignMount. Pod tą nazwą skrywa się unikatowa koncepcja uchwytów ściennych wyróżniających się eleganckim, wyszukanym wzornictwem, które perfekcyjnie dopełnia systemy audio-wizualne klasy high-end. Najciekawszym modelem z linii DesignMount jest uchwyt do telewizora Next 7345. Specjalna konstrukcja pozwala płynnie regulować odległość odbiornika od ściany, pozostawiając minimalną przestrzeń pomiędzy uchwytem i ścianą po jego złożeniu. Wytrzymała rama umożliwia zamocowanie telewizorów o przekątnych od 40 cali (102 cm) do 65 cali (165 cm)i wadze do 30 kg, a ponadto obrót urządzenia w zakresie do 120 stopni oraz pochylenie do 20 stopni. Kolejnym elementem wchodzącym w skład systemu DesignMount jest kolumna maskująca Next 7840. Jej zadaniem jest ukrycie przewodów połączeniowych  – kolumna pozwala poprowadzić wewnątrz do 10 kabli. Next 7840  ma długość 100 cm i podobnie jak uchwyt Next 7345 wykończona jest szczotkowanym aluminium. Dopełnieniem uchwytu i maskownicy jest system półek Next 7825, przeznaczonych do montażu na kolumnie Next 7840. Półki wykonane są z najwyższej jakości bezpiecznego szkła, a ich czarny kolor  kontrastuje ze srebrną barwą szczotkowanego aluminium kolumny maskującej. Półki mają wymiary 67 cm x 31 cm i wytrzymują obciążenie do 10 kg.

HQ_RGB_NEXT_7345_7825_7840_ambiance_01_vogels_1

Uchwyty głośnikowe z linii Sound Bar

Mocowania głośnikowe z serii Sound Bar są perfekcyjnym dopełnieniem serii DesignMount Te eleganckie uchwyty pozwalają zamocować soundbar dowolnego producenta, bez względu na kształt i rozmiary urządzenia, a także połączyć go z dowolnym telewizorem z płaskim ekranem, zapewniając dzięki temu  imponujący dźwięk. Najbardziej zaawansowaną konstrukcją jest wykończony aluminium model Sound 3450, który po zamocowaniu na uchwycie do telewizora obraca się wraz z nim. Dzięki temu zawieszony soundbar zawsze zwrócony jest w kierunku widzów. Wyróżnikiem Sound 3450 jest możliwość regulowania głębokości i wysokości zawieszenia soundbaru, co pozwala zrównać powierzchnię przedniego panelu głośnika oraz telewizora. Sound 3450 może współpracować ze ściennymi uchwytami spełniającymi standardy VESA i pozwala zawiesić soundbar o wadze do 10 kg. Drugą z nowości z serii Sound Bar jest model Sound 3400. Ta konstrukcja została opracowana z myślą o  współpracy z płaskimi uchwytami ściennymi i kolumną maskującą, dzięki czemu użytkownik może stworzyć eleganckie rozwiązanie w połączeniu z najnowszym modelem Next 7840 i kolumną Cable 10. Regulowana wysokość mocowania soundbaru umożliwia perfekcyjne dopasowanie wysokości kolumny i soundbaru, a wytrzymała rama pozwala zawiesić głośnik o wadze do 10 kg. Najprostszą, ale jednocześnie najwytrzymalszą konstrukcją jest Sound 1250. Ten model, podobnie jak Sound 3450, montuje się na uchwycie do telewizora, dzięki czemu soundbar obraca się wraz z odbiornikiem telewizyjnym, a przy tym umożliwia zawieszenie głośnika o wadze do aż 20 kg.

345

Uchwyty z serii W5 w białym malowaniu

Ostatnią z nowości firmy Vogel’s są uchwyty z linii W5 w białej wersji kolorystycznej. Nowe uchwyty W5 występują w dwóch odmianach: z podwójnym i z pojedynczym ramieniem. Pierwsza umożliwia obrót telewizora w prawo lub w lewo w zakresie do aż 180 stopni i pochylenie o kąt do 20 stopni. Wersja z pojedynczym ramieniem umożliwia obrót telewizora w zakresie do 120 stopni oraz pochylenie do 20 stopni. Szeroki zakres regulacji pozwala ustawić telewizor pod najlepszym do oglądania kątem. Uchwyty, zarówno z podwójnym, jak i pojedynczym ramieniem, dostępne są w dwóch wersjach. Pierwsza pozwala zawiesić telewizory o przekątnych od 32 cali do 55 cali i maksymalnej wadze 20 kg, druga przeznaczona jest dla urządzeń o przekątnych od 40 cali do 65 cali, ważących do 30 kg.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: