Poprzedni
Następny

Yamaha wprowadza Spotify Connect do modeli R-N500 i MCR-N560/MCR-N560D

Inżynierowie Yamahy przygotowali aktualizację oprogramowania dla sieciowego amplitunera stereo oraz modeli z serii PianoCraft. Po zainstalowaniu nowego softwear’u użytkownicy R-N500, MCR-N560 i MCR-N560D zyskują dostęp do technologii Spotify Connect. Z tego udogodnienia będą mogli korzystać osoby, które mają aktywne konto Spotify Premium. 

Aby odsłuchiwać muzykę ze Spotify, pamiętaj o połaczeniu sprzętu z siecią

Yamaha udostępniła najnowszą wersję oprogramowania, które przygotowano z myślą o urządzeniach z funkcjami sieciowymi – amplitunerze stereo R-N500 oraz kompaktowych systemach muzycznych PianoCraft MCR-N560 i MCR-N560D. Po zainstalowaniu aktualizacji użytkownicy wymienionych mogą uzyskać dostęp do internetowego serwisu muzycznego Spotify i zgromadzonych tam milionów utworów. W ten sposób miłośnicy muzyki mogą w wygodny i bezproblemowy sposób odtwarzać nagrania w wysokiej jakości wprost ze swojego systemu hi-fi Yamahy.

O dostępności aktualizacji urządzenia podłączone do internetu informują automatycznie. Po jej wykryciu wystarczy zatwierdzić opcję instalacji nowego oprogramowania. Jeżeli  urządzenie nie wykryło nowego software’u, można samemu aktywować wyszukiwanie aktualizacji. W tym celu należy wybrać odpowiednią opcję w ustawieniach zaawansowanych menu.

00018748

Konto premium i 30-dniowa wersja próbna

Z usługi Spotify Connect mogą skorzystać użytkownicy aktywnego konta Spotify Premium. Ci, którzy chcą na razie jedynie poznać funkcjonalności Spotify Premium, mogą skorzystać z 30-dniowej wersji próbnej. Sama usługa Spotify Connect jest jednym z najnowszych rozwiązań, umożliwiającym odsłuchiwanie muzyki z serwisu internetowego za pomocą smartfonu, tabletu lub zestawu kina domowego.

Pomoc w przypadku dodatkowych pytań

Dbając o wygodę użytkowników Yamaha przygotowała specjalne konto e-mail [email protected]. W przypadku pytań lub jakichkolwiek wątpliwości związanych z dostępnością Spotify Connect w urządzeniach Yamahy swoje zapytania można kierować bezpośrednio pod wskazany adres.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: