Poprzedni
Następny

BD-S477 i BD-S677 – nowe odtwarzacze Blu-ray Yamahy, nowe rozwiązania

Portfolio Yamahy poszerzyło się o dwa nowe odtwarzacze Blu-ray BD-S477 i Blu-ray 3D BD-S677. Tegoroczne nowości mają wbudowane moduły Wi-Fi, obsługują Miracast, są kompatybilne z programem Picasa i umożliwiają odtwarzanie plików wysokiej rozdzielczości ALAC i FLAC. Model BD-S677 dodatkowo obsługuje Dropbox i YouTube Leanback oraz odtwarza płyty SACD i Blu-ray 3D.

Odtwarzacz Blu-ray Yamaha BD-S677 łączy się z kontem Dropbox i Youtube

Projektanci Yamahy opracowując nowe odtwarzacze Blu-ray, zapewnili im maksymalną funkcjonalność oraz wyposażyli w liczne udogodnienia i najnowsze technologie. Topowy model BD-S677 przekonuje obsługą kont Dropbox oraz kanału YouTube Leanback, co pozwala uzyskać dostęp do zgromadzonych tam materiałów, np. filmów, muzyki, zdjęć, a także dzielić się nimi z innymi użytkownikami podłączonymi do internetu. BD-S677 to także doskonałe urządzenie dla miłośników najwyższej jakości dźwięku i obrazu. Urządzenie odtwarza płyty SACD oraz Blu-ray 3D i, podobnie jak BD-S477, pliki audio wysokiej rozdzielczości FLAC i ALAC 192 kHz/24 bity.

477

Połącz się poprzez smartfon ze swoim odtwarzaczem

Oba nowe odtwarzacze zostały wyposażone w rozwiązania sieciowe, co ułatwia korzystanie z multimediów dostępnych np. w sieci domowej. Wbudowany moduł Wi-Fi oraz obsługa technologii Miracast umożliwiają bezpośredni bezprzewodowy przesył materiałów ze smartfonów i tabletów wprost do domowego systemu rozrywkowego. Miracast jest bezprzewodowym standardem, który pozwala połączyć urządzenie ze smartfonem lub tabletem kompatybilnym z tą technologią i przesyłać filmy oraz zdjęcia, dzięki czemu można oglądać je na ekranie telewizora. BD-S477 i BD-S677 obsługują również bezpłatną aplikacją Yamaha AV Controller, dostępną na platformy Apple iOS i Android. Za jej pomocą można z łatwością sterować odtwarzaczami, a także dowolnymi sieciowymi amplitunerami AV.

677

 BD-S477 i BD-S677 zostały zaprojektowane tak, aby dopełnić linię najnowszych amplitunerów AV, zarówno pod kątem wzorniczym, jak i funkcjonalnym. Dzięki obsłudze HDMI CEC użytkownik może np. włączyć urządzenie i odtwarzać płyty po naciśnięciu przycisku Scene, znajdującego się we wszystkich amplitunerach AV Yamahy. Wyjście wideo HDMI kompatybilne jest z sygnałem 1080p/24 Hz, a gniazdo USB umożliwia współpracę z odtwarzaczami przenośnymi i dyskami flash. Korzystając z dostępu do internetu użytkownik może również przeglądać treści rozrywkowe i informacje dostarczane w ramach funkcji BD-Live.

 Nowe odtwarzacze Blu-ray już są w sprzedaży. Nabywcy mają do wyboru dwie wersje kolorystyczne: czarną i tytanową.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: