Poprzedni
Następny

Ciekawe nowości w Top Hi-Fi & Video Design

Trudne sprawy

Na stronie sklepu Top Hi-Fi & Video Design wyświetla ok. 2500 produktów i w tym ogromie sprzętu audio łatwo można się zagubić. Zapytaliśmy jednego z ekspertów dobrego brzmienia, na jakie nowe i zapowiadane produkty warto skierować swoją uwagę.

Przede wszystkim w sieci Top Hi-Fi &Video Design pojawiła się marka Hegel i tu mamy do czynienia z wieloma ciekawymi konstrukcjami. To jedna najbardziej znanych marek na rynku hi-fi, produkującą wzmacniacze zintegrowane, przedwzmacniacze, końcówki mocy, a także odtwarzacze płyt CD. Na początek polecam bardzo dynamiczny i naturalnie brzmiący wzmacniacz zintegrowany Röst oraz wyposażony w  odtwarzacz sieciowy, technologię Apple AirPlay® i różnorodne połączenia cyfrowe i analogowe Hegel H90.

Hegel Röst

Polecam uwadze czytelników kolumny podłogowe Indiana Line Tesi 661- najnowszy i największy model z serii Tesi, który oferuje cztery przetworniki pracujące w układzie 3-drożnym oraz znakomity stosunek ceny do jakości. W tej cenie trudno o lepiej grające kolumny.

Audeze Mobius

Następną godną zainteresowania pozycją są słuchawki Audeze Mobius. To słuchawki do wielu zastosowań. Mogą być gamingowe, mogą służyć do oglądania filmów, ponieważ odtwarzają wielokanałowy dźwięk przestrzenny i oczywiście do słuchania muzyki, również bezprzewodowo. Mobiusy obsługują najnowsze kodeki Bluetooth, co w połączeniu z planarnymi przetwornikami daje niesamowity efekt dźwiękowy. Je po prostu trzeba wypróbować w naszych salonach.

Yamaha MCR-B370D

Warte uwagi są dwa najnowsze modele Pianocraftów od Yamahy. MCR-B370D i MCR-B270D mają na pokładzie Bluetooth, wejście optyczne, dzięki któremu można je podłączyć do telewizora, odtwarzają pliki wysokiej rozdzielczości z USB, płyty CD i radio DAB+. To najtańsze modele w serii Pianocraft, które idealnie sprawdzą się jako pierwszy mini system dla młodej osoby lub wszędzie tam, gdzie występuje deficyt wolnej przestrzeni.

ATH-M50xBT

Słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT to przeniesienie legendarnego dźwięku studyjnego znanego z modelu ATH-M50x w świat bezprzewodowy. Jak pokazują testy wykonane przez wiele redakcji magazynów audiofilskich, japońskim konstruktorom udało się zachować znakomite osiągi modelu kablowego, po „odcięciu„ przewodu. Zdecydowanie godne uwagi.

Miłośnicy słuchania z winylu, powinni przejrzeć się nowej serii wkładek VM95. Nie trzeba już wymieniać całej wkładki gramofonowej, żeby usłyszeć jeszcze więcej ze swoich płyt winylowych, wystarczy zmiana igły na wyższy model, który odczyta więcej informacji z czarnego krążka.

Muzyka strumieniowana w sieci osiągnęła jakość lepsza od tej, oferowanej przez płyty CD, co wcześniej wydawało się niemożliwe, dlatego uważam za godny polecenia komponent audio, który będzie działał samodzielnie po podłączeniu kolumn, czyli NAD M10. To ciekawe urządzenie, które pokazano na CES 2018. W kompaktowej obudowie mieści wzmacniacz Hybrid Digital™znany z serii Masters, odznacza się duża mocą 2x 100 watów, posiada wejście HDMI, więc można do niego podłączyć konsolę lub telewizor oraz wbudowany odtwarzacz sieciowy. NAD M10 w naszej sieci pojawi się w trzeciej dekadzie marca.

NAD C658

Kolejną ciekawą pozycją od NAD jest DAC C658, który posiada bardzo podobne możliwości do M10, posiada BluOS, wraz z wszystkim dobrodziejstwami jakie on ze sobą niesie. To klasyczny komponent Hi-Fi o audiofilskim torze, który rozszerza możliwości klasycznego systemu o np. multiroom, za pomocą dowolnych elementów kompatybilnych z ekosystemem BluOS.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: