Poprzedni
Następny

Bezprzewodowe słuchawki bluetooth, jak podłączyć do komputera [WIDEO]

Słuchawki bezprzewodowe, słuchawki bluetooth, słuchawki True Wireless - to wszytko to w zasadzie jedna grupa produktowa, która działa w oparciu o system łączności Bluetooth™. W naszym mini-poradniku w szybki sposób podpowiadamy jak podłączyć słuchawki bezprzewodowe bluetooth do komputera.Wbrew pozorom to bardzo proste zadanie, a pokazane tu czynności znajdą zastosowanie w większości słuchawek bluetooth. Dzięki temu, będziecie mogli w wygodny sposób słuchać każdego dźwięku z komputera bezprzewodowo, co znacznie poprawia wygodę użytkowania. Za przykład posłużył nam komputer z Windows 10 w komplecie ze słuchawkami od House Of Marley.

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi poradnikami, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio dostosowanego do różnych potrzeb:

 

Poprzedni
Następny

Polecane

Supercena
Positive Vibration XL Black (EM-JH141-SB)

Positive Vibration XL Black (EM-JH141-SB)

House of Marley
Słuchawki Bluetooth
Special Price 399 zł Regular Price 549 zł i
Prosimy o kontakt

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: