Poprzedni
Następny

Audeze Mobius – najlepsze słuchawki gamingowe według serwisu „Digital Trends”

Ceniony serwis technologiczny „Digital Trends” przygotował zestawienie najlepszych słuchawek obecnie dostępnych na rynku. W jednej z kategorii zwyciężyły słuchawki Audeze Mobius, którym przypadł tytuł „najlepszych słuchawek gamingowych”.

Audeze Mobius – najlepsze słuchawki gamingowe według serwisu „Digital Trends”

Audeze Mobius już od kilku lat wiodą prym wśród słuchawek gamingowych, wyróżniając się na tle konkurencji licznymi innowacjami. Należą do nich m.in.: wsparcie dla dźwięku przestrzennego, planarne przetworniki odpowiadające za audiofilski dźwięk w grach i filmach, system śledzenia ruchów głowy oraz emulacja pomieszczenia. Efektem są liczne wyróżnienia w branży gamingowej i technologicznej. Tym razem model ten został doceniony przez serwis „Digital Trends”, który wybrał „Mobiusynajlepszymi słuchawkami gamingowymi 2020 roku.

W uzasadnieniu możemy przeczytać, że słuchawki Audeze Mobius „wykonują wszystko dobrze, ze wszystkim są w stanie się połączyć i zostały wyposażone w szeroki zakres funkcjonalności”. Redaktorzy strony „Digital Trends” stwierdzili, że kompatybilne z systemami PC i Mac oraz z konsolami „Mobiusy” to zestaw słuchawkowy o „niezrównanej jakości”, uzasadniając to zdanie m.in. wygodą użytkowania i niezrównaną jakością dźwięku w grach, niezależnie od jej gatunku.

Audeze Mobius

Autorzy zwracają także uwagę na siedem programowalnych przycisków, dzięki którym użytkownik może dopasować dźwięk bezpośrednio pod daną grę. W praktyce oznacza to, że grając w gry online, np. w FPS-y, można jako priorytet ustawić dźwięk kroków innych graczy, zapewniając sobie w ten sposób przewagę nad resztą stawki. Kolejnym atutem „Mobiusów” jest system śledzenia ruchów głowy: czujniki wbudowane w słuchawki badają położenie głowy, a następnie na podstawie tych informacji wzmacniają dźwięki, w którym skierowana jest głowa gracza.

Całości dopełnia wysokiej jakości mikrofon, z którym można być spokojnym o to, że nasz głos będzie dokładnie transmitowany do kolegów z drużyny. Komponent ten jest odłączalny, dzięki czemu słuchawki znajdą także zastosowanie poza grami, np. przy bezprzewodowym słuchaniu muzyki czy oglądaniu filmów.

Audeze Mobius

W podsumowaniu czytamy, że słuchawki Audeze Mobius są „całkowicie warte swojej ceny”. Model ten jest dostępny online na stronie tophifi.pl oraz stacjonarnie w naszych salonach

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: