Poprzedni
Następny

Apple AirPlay 2, Google Chromecast i Amazon Alexa w nowych urządzeniach Tivoli Audio

Projektanci Tivoli Audio uznali, że nadszedł czas, aby udoskonalić swoje urządzenia z serii ART, czego efektem jest seria Generation 2. Nowe modele łączą wzornictwo i główne założenia konstrukcyjne swoich poprzedników, ale teraz dodatkowo wspierają AirPlay 2 i Chromecast lub AirPlay 2 i Alexa. Tym samym użytkownik może liczyć na jeszcze łatwiejszą integrację urządzeń Tivoli Audio z domowymi systemami audio.

Choć charakterystyczna stylistyka Tivoli Audio pozostaje ponadczasowa, to technika nieustannie idzie naprzód. Dlatego też, wraz z cały czas rozwijającym się rynkiem inteligentnej domowej rozrywki, Tivoli Audio zdecydowało się na unowocześnienie serii ART.

Tivoli Audio, mając na uwadze zachodzące zmiany, stworzyło ART Generation 2, w której skład wchodzą m.in. radio Model One Digital oraz system muzyczny typu all-in-one Music System Home. Modele te są już dostępne w naszych salonach i wyróżniają się najnowszymi rozwiązaniami technicznymi, materiałami klasy premium i minimalistycznym wzornictwem – wszystko po to, aby inteligentny dom stał się równie zaawansowany technicznie, jak stylowy.

Przy opracowywaniu urządzeń nowe generacji inżynierowie musieli wziąć pod uwagę fakt, że inteligentne domy różnią się od siebie, jak również to, że dostęp do sieci Wi-Fi i preferencje dotyczące serwisów strumieniowych w różnych krajach wyglądają odmienienie. Równie ważnymi czynnikami okazały się wrażenia użytkownika oraz jakość i łatwość samego użytkowania.

Wymienione założenia zostały uwzględnione w urządzeniach z serii ART Generation 2. W Model One Digital i Music System Home użytkownik zetnie się z wbudowanymi AirPlay 2 i Google Chromecast. Dzięki tym technologiom wspominane konstrukcje gwarantują wspaniałe wrażenia audio i cechują się bogactwem funkcji, jednocześnie pozostając łatwymi w użytkowaniu. Ponadto modele te obsługują zarówno pasmo Wi-Fi 2,4 GHz i 5 GHz.

Następnym krokiem Tivoli Audio jest poszerzenie wersji ART Generation 2 o głośniki Cube i ORB/Sphera. Konstrukcje te obsługują AirPlay 2 i sterowanie głosowe Amazon Alexa. Tak jak w przypadku pozostałych modeli z serii ART, nowe funkcje stanowią dopełnienie dla szerokiej gamy kompatybilności źródeł muzyki, takich jak Spotify Connect, Tidal, YouTube Music i Pandora. Słuchacz może także odtwarzać dźwięk za pośrednictwem łączności bezprzewodowej Bluetooth lub przy wykorzystaniu klasycznego połączenia przewodowego.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: