Poprzedni
Następny

Koss The Plug Wireless – idealne słuchawki do codziennego użytkowania

The Plug Wireless to najnowsze słuchawki bezprzewodowe w ofercie firmy Koss. Model ten wyróżnia się lekką wagą, łatwością w użytkowaniu oraz angażującym brzmieniem i jest już dostępny w salonach Top Hi-Fi & Video Design.

Marce Koss niemal do perfekcji udało się opanować projektowanie i produkcję słuchawek, których jakość znacznie przewyższa cenę zakupu. Potwierdzeniem tej tezy może być choćby legendarny już model Porta Pro. Inny przykład to jeden z najciekawszych modeli wśród słuchawek dousznych – The Plug. Teraz konstrukcja ta doczekała się swojego bezprzewodowego odpowiednika – The Plus Wireless.

Użytkownik w nowych The Plug Wireless znajdzie kluczowe rozwiązania konstrukcyjne przewodowej wersji. Projektanci wyposażyli te niewielkie, odporne na pot słuchawki w miękkie, piankowe wkładki douszne z efektem pamięci. Odpowiadają one za skuteczną izolację od zewnętrznego hałasu i dodatkowo zwiększają komfort użytkowania. Tym samym The Plug Wireless świetnie poradzą sobie podczas słuchania muzyki nie tylko w domu czy w biurze, ale także w trakcie podróży lub codziennych dojazdów do/z pracy.

Za swobodę w codziennym użytkowaniu odpowiada bezprzewodowa łączność Bluetooth 4.2. Aby słuchawki mogły funkcjonować potrzebują źródła energii. Tę gwarantuje wbudowany akumulator litowo-jonowy. Jego duża pojemność sprawia, że można słuchać muzyki przez ponad sześć godzin. Całości dopełnia moduł, który łączy w sobie mikrofon i zdalne sterowanie. Moduł umieszczony został na przewodzie łączącym obie słuchawki i umożliwia rozpoczynanie/odtwarzanie muzyki, odbieranie/kończenie połączeń telefonicznych oraz regulowanie poziomu głośności.

A jeżeli szukasz sprzętu audio i masz pytania na jego temat, skontaktuj się z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design – nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: