Poprzedni
Następny

Aplikacja Audio Pro | Dodawanie nowego głośnika | Poradnik [Wideo]

Szwedzkie Audio Pro stworzyło niezwykle przyjazny użytkownikowi ekosystem głośników bezprzewodowych, na bazie których możemy stworzyć efektownie działający i grający system multiroom. By jednak rozpocząć konfigurowanie tej muzycznej sieci audio, należy pierwsze kroki skierować w stronę aplikacji od Audio Pro. W niej dokonamy konfiguracji naszego głośnika bezprzewodowego w ramach naszej sieci domowej.

W dzisiejszym poradniku serii "Podpowiadamy jak", pokażemy Wam jak wygląda ten proces konfiguracji. Zapewniamy, że jest on intuicyjny, ale dla Waszej wygody postanowiliśmy nagrać to naszą kamerą.

 

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: