Poprzedni
Następny

Amplitunery kina Yamaha – centrum rozrywki w salonie

Amplitunery kina domowego Yamaha to świetny wybór dla wszystkich miłośników filmów, seriali czy konsolowych gier, którzy chcą cieszyć dźwiękiem przestrzennym. Są to prawdziwe centra domowej rozrywki, które zapewnią filmowe emocje na najwyższym poziomie, i znacznie więcej. Teraz amplitunery Yamaha z serii AVENTAGE i RX Classic są dostępne w salonach Top Hi-Fi & Video Design.

Na nową serię AVENTAGE składają się cztery modele – RX-A8A, RX-A6A, RX-A4A oraz RX-A2A – natomiast linię RX Classic tworzą dwa amplitunery: RX-V6A i RX-V4A. Oferują pełne wsparcie dla rozdzielczości 8K i 4k, obsługę funkcji gamingowych, autorską technologię MusicCast i zostały wzbogacone o nową konstrukcję wzmacniacza. Ponadto zachwycają innowacyjnymi technologiami i nowoczesnym designem.

Odświeżone wzornictwo

Amplituner kina domowego Yamaha RX-A8A

To pierwszy redesign od wielu lat, który wyszedł naprawdę świetnie. Z centralnej części płyt frontowych zniknął wyświetlacz, zamiast którego pośrodku umieszczono duży potencjometr głośności, a porty zostały przesunięte w lewy róg. Potencjometr selektora źródła sygnału znajduje się obecnie po prawej stronie przedniego panelu. Całość prezentuje się jednocześnie dostojnie i minimalistycznie, w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Nowoczesne technologie

Amplitunery Yamaha są wyposażone w liczne złącza HDMI 2.1 i obsługujące rozdzielczość 8K/60Hz. Współpracują także z technologią HDR10+, dzięki której każda scena może zostać wyświetlona z taką charakterystyką, z jaką życzą sobie twórcy filmu, czyli scena po scenie. RX-V6A oraz modele z serii AVENTAGE zostały wzbogacone też o Dolby Atmos z funkcją wirtualizacji wysokości, co oznacza, że użytkownik może cieszyć się efektami Dolby Atmos nawet bez dodatkowych głośników kanału wysokości. 

Funkcje dla graczy

Amplitunery AV Yamaha czerpią z zalet technologii zaprojektowanych specjalnie z myślą o graczach, dzięki czemu świetnie sprawdzą się przy współpracy np. z konsolą PlayStation czy Xbox. Funkcje takie jak Auto Low Latency Mode oraz Quick Media Switching redukują do minimum opóźnienia, które mogą pojawić się podczas transmisji sygnału. Z kolei Variable Refresh Rate odpowiada za regulację częstotliwości odświeżania tak, aby obraz zawsze charakteryzował się właściwą płynnością, natomiast Quick Frame Transport minimalizuje opóźnienie przy przesyłaniu klatek wideo.

Yamaha wzbogaciła serię AVENTAGE o trzy nowe amplitunery – RX-A4A, RX-A6A i RX-A8A

Domowy system multiroom

W amplitunerach AV Yamaha nie zabrakło dobrze znanej funkcji MusicCast, która umożliwia przesyłanie muzyki bezprzewodowo pomiędzy kompatybilnymi urządzeniami, takimi jak np. głośniki bezprzewodowe, które w systemie kina domowego pełnić funkcję głośników efektowych. Ponadto użytkownik może łatwo strumieniować muzykę z różnych źródeł, np. smartfona czy tabletu, a całością można wygodnie zarządzać z poziomu bezpłatnej aplikacji.

Zapraszamy do salonów

Aby przekonać się o możliwościach poszczególnych amplitunerów, zachęcamy do odwiedzenia wybranego salonu Top Hi-Fi & Video Design lub telefonicznego umówienia się na odsłuch w dogodnym dla Państwa terminie. Podczas wizyty zaprezentujemy funkcje oraz możliwości danego modelu. #EksperciDobregoBrzmienia pomogą dobrać także pozostałe komponenty niezbędne do stworzenia wysokiej klasy zestawu kina domowego.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: