TO YAMAHA STWORZYŁA KINO DOMOWE

Już w latach 80. minionego wieku, zanim jeszcze kino domowe zyskało prawdziwą popularność, Yamaha stworzyła przełomowy na tym polu produkt: procesor DSP-1. Potrafił on przetworzyć sygnał stereo na dźwięk surround – dzięki stworzonej przez Yamahę technologii opartej na pomiarach prawdziwych sal kinowych i koncertowych. Dziś w każdym amplitunerze kina domowego Yamaha znajduje się rozwinięcie tego pomysłu: autorska technologia Cinema DSP – rezultat całych dekad badań i rozwoju. Usiądź wygodnie w fotelu i ciesz się prawdziwym dźwiękiem dookoła Ciebie.

Amplitunery kina Yamaha - centrum rozrywki w salonie

Najnowsze amplitunery kina domowego marki Yamaha to prawdziwe centra domowej rozrywki. Oferują pełne wsparcie dla rozdzielczości 8K i 4k, obsługę funkcji gamingowych, autorską technologię MusicCast i zostały wzbogacone o nową konstrukcję wzmacniacza. Ponadto zachwycają nowoczesnym designem i innowacyjnymi technologiami, łącząc niezawodność, ponadczasowe wzornictwo i prostotę obsługi, dzięki czemu są gwarancją jakości i funkcjonalności na lata.

Seria AVENTAGE

Synonim bezkompromisowości

RX-A8A

Referencyjny amplituner AV z serii Aventage. To naładowane najnowszymi technologiami, innowacyjne urządzenie, dzięki któremu oglądanie filmów, telewizji, granie w gry czy słuchanie muzyki staje się zupełnie nowym doświadczeniem. Dźwięk jest zrównoważony, bardzo dostojny i niesamowicie naturalny, co sprawia, że model ten świetnie odnajdzie się w różnych sytuacjach, a sam użytkownik będzie mógł zanurzyć się w wypełniającym pomieszczenie dźwięku.

• 11.2-kanałowy amplituner kina domowego gotowy na każde muzyczne wyzwania

• YPAO™ R.S.C. z pomiarem wielopunktowym i precyzyjną korekcją EQ

• Oszałamiająca jakość dźwięku i obrazu – w filmach, muzyce i grach

RX-A6A

Yamaha RX-A6A to amplituner z wyższej półki, który nie tylko umożliwia skuteczne zasilenie systemów kina domowego, ale także rewelacyjnie radzi sobie w trybie stereo. Użytkownik może liczyć na „równy” dźwięk – nasycony w każdym paśmie i bardzo naturalny, co przekłada się na uniwersalne brzmienie. Dzięki temu RX-A6A zapewnia wyjątkowo precyzyjne i wyjątkowo przestrzenne doświadczenia dźwiękowe – podczas oglądania filmów, słuchania muzyki czy grania na konsoli.

• 9.2-kanałowy amplituner kina domowego

• Uniwersalny charakter brzmienia, nadający się do praktycznie każdego gatunku muzyki

• Mnogość złącz na tylnej ścianie urządzenia pozwala na podłączenie wielu źródeł dźwięku

RX-A4A

Yamaha RX-A4A bez trudu przeniesie słuchacza do emocjonującego świata dźwięku i obrazu, zapewniając przestrzenne, pełne detali brzmienie. Na uwagę zasługuje atrakcyjne wzornictwo: japońskim konstruktorom udało się stworzyć niezwykle masywne i nowoczesne urządzenie. Ponadto użytkownicy mają do dyspozycji aż siedem wejść HDMI i trzy wyjścia, w tym jedno z obsługą zwrotnego kanału audio w rozwiniętej wersji eARC.

• 7.2-kanałowy amplituner domowego

• Sprawdzi się również przy odtwarzaniu muzyki

• Wsparcie formatów Dolby Vision i HDR10+

RX-A2A

Model RX-A2A otwiera referencyjną serię AVENTEGE. W tej całkowicie odmienionej pod względem stylistycznym konstrukcji znalazło się wiele rozwiązań zarezerwowanych dla wysokiej klasy amplitunerów AV, m.in. obsługę Dolby Atmos z wirtualizacją wysokości. Amplituner charakteryzuje się neutralnym brzmieniem – nie panuje tu przesyt poszczególnych częstotliwości, dzięki czemu odsłuch może trwać bardzo długo bez poczucia zmęczenia.

• 7.2-kanałowy amplituner kina domowego

• Obsługa 8K/60 Hz; 4K/120 Hz, HDR10+, Dolby Vision z wirtualizacją wysokości

• Dojrzale grające urządzenie, które będzie świetnym pierwszym krokiem do świata kina domowego

Seria RX classic

Pełna radość z dźwięku i obrazu w wysokiej rozdzielczości

RX-V6A

Yamaha przyzwyczaiła swoich użytkowników do tego, że bogactwo funkcji i złączy idzie w parze z wysoką jakością dźwięku – zarówno wielokanałowego, jak i stereofonicznego, szczególnie w odniesieniu do materiałów zapisanych w plikach wysokiej rozdzielczości. To prawdziwe centrum domowej rozrywki – złącza HDMI obsługujące 8K, odtwarzanie najnowszego standardu obrazu HDR10+, specjalne funkcje dedykowane gamingowi oraz program dźwiękowy Dolby Atmos z funkcją wirtualizacji wysokości.

• 7.2-kanałowy amplituner kina domowego

• Autorski system multiroom MusicCast i funkcje sieciowe (w tym AirPlay2)

• Liniowy charakter brzmienia, odnajdujący się w każdym gatunku muzycznym

RX-V4A

RX-V4A wyposażono w pełni przeprojektowaną sekcją wzmacniacza, wyróżniającą się m.in. wysoką szybkością narastania napięcia wejściowego. Dzięki temu, a także dzięki mocy 80 W na kanał (6 Ω), amplituner zapewnia potężny i dynamiczny dźwięk, zarówno filmów, jak i muzyki. Nowy wzmacniacz gwarantuje również precyzyjniejszą transmisję sygnału w przypadku high-res audio.

• 5.2-kanałowy amplituner kina domowego

• Obsługa 8K/60 Hz; 4K/120 Hz, HDR10+, Dolby Vision

• MusicCast pozwala na rozbudowę systemu nagłośnienia mogącego objąć całe mieszkanie

Serce domowego systemu multiroom

Amplituner kina domowego z łatwością może być centrum domowego systemu multiroom, co jest zasługą technologii MusicCast. Oznacza to, że możesz bezprzewodowo połączyć amplituner AV z głośnikami MusicCast 20 lub MusicCast 50 zlokalizowanymi w innych pomieszczeniach i zarządzać odtwarzanym na nich dźwiękiem w sposób niezależny z poziomu intuicyjnej aplikacji. Wszechstronność MusicCast pokazuje też inna funkcja - oba głośniki można wykorzystać jako tylne głośniki surround, aby cieszyć się prawdziwymi efektami przestrzennymi. Wystarczy podłączyć urządzenia do domowej sieci Wi-Fi.

MusicCast 50

MusicCast 50 o charakterystycznym „eliptycznym” kształcie to jeden z najbardziej uniwersalnych głośników w ofercie. Możemy używać go solo, ale również w „duecie” jako bezprzewodowe głośniki efektowe kina domowego. Dzięki wejściu optycznemu MusicCast 50 podłączymy przewodowo do telewizora, co w głośnikach multiroom jest rzadko spotykanym rozwiązaniem.

• Muzykę można odtwarzać za pośrednictwem Wi-Fi, AirPlay 2 lub Bluetooth

• Lekko ocieplone, spójne brzmienie sprawia, że głośnik dobrze sprawdza się w każdym repertuarze

• Programowalne przyciski szybkiego wyboru, które ułatwiają dostęp do ulubionej muzyk

MusicCast 20

Świetnie brzmiący głośnik bezprzewodowy zamknięty w charakterystycznej obudowie – MusicCast 20 to absolutny bestseller w ofercie bezprzewodowych głośników japońskiego producenta. Konstrukcja ta zachwyca bogactwem funkcji i pozwala na odtwarzanie muzyki za pośrednictwem Wi-Fi, AirPlay 2 lub Bluetooth. Jest to fantastyczna propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią unikatowe, a jednocześnie minimalistyczne wzornictwo.

• Wszechstronny głośnik bezprzewodowy, który oczaruje Cię emocjonującym brzmieniem i bogactwem funkcji

• Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay 2 i asystent Google

• Bezprzewodowe parowanie w stereo i jako głośniki efektowe w kinie domowym.

Skompletuj imponujący zestaw kina domowego

Oferta Yamahy na polu systemów wielokanałowych stała się niezwykle dojrzała na przestrzeni tych wielu lat, stąd na pewno każdy znajdzie tu rozwiązanie dopasowane do własnych, indywidualnych potrzeb.

RX-V4A
+ Nota 550 X + Nota 740 X
+ Nota 240 X

RX-V6A
+ Debut 2.0 F5.2 + 2.0 C5.2
+ 2 x MusicCast 20

RX-A2A
+ 5 x M-1
+ ASW 610

RX-A2A
+ Debut Reference F5
+ B6 + C5

RX-A6A
+ 603 S2 + 607 S2
+ HTM6 S2