Wzmacniacze zintegrowane


Wzmacniacze zintegrowane są najczęściej wybieranym urządzeniem w stereofonicznych systemach hi-fi i high-end. Połączenie w jednej obudowie przedwzmacniacza i końcówki mocy nie tylko ułatwia rozstawienie systemu audio (oszczędność miejsca), lecz także wiąże się z mniejszym wydatkiem pieniędzy niż w przypadku konstrukcji dzielonych (przedwzmacniacz / wzmacniacz mocy).

Dzięki udoskonaleniom wprowadzanym przez projektantów wzmacniacze zintegrowane zapewne jeszcze przez wiele lat będą centralnym elementem domowego audio, i to mimo rosnącej popularności cyfrowych źródeł dźwięku. Coraz częściej tzw. integry wyposażane są w przetworniki C/A oraz cyfrowe wejścia, dzięki czemu mogą współpracować z dowolnym źródłem dźwięku, nawet bez konieczności podłączania zewnętrznego przetwornika cyfrowo-analogowego. Najlepszym przykładem są konstrukcje m.in. NAD, Peachtree Audio, TEAC, Yamaha i Rotel.

Melomanów, którzy oczekują wysokiej jakości dźwięku, ale dbają przy tym o środowisko naturalne, ucieszy z pewnością stale rosnąca gama wzmacniaczy zintegrowanych pracujących w klasie D, które potocznie nazywane są wzmacniaczami cyfrowymi. W porównaniu z konstrukcjami pracującymi w klasie A lub AB modele cyfrowe wyróżniają się dużo wyższą efektywnością i sprawnością, co wiąże się z mniejszym zapotrzebowaniem na energię, aby uzyskać pożądany poziom mocy, oraz mniejszą ilością wydzielanego ciepła. Ponadto cyfrowe konstrukcje przekonują niższymi zniekształceniami i szerszym pasmem przenoszenia.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Producent
Typ wzmacniacza
Typ wzmacniacza
Wejścia cyfrowe
Wejście gramofonowe
Wyjście słuchawkowe
Devialet 120
Promocja

Devialet 120

Devialet
Wzmacniacze zintegrowane
22 999 zł
14 444

Bezprzewodowy system, który został zaprojektowany i zoptymalizowany pod kątem cyfrowej muzyki. W stylowej obudowie inżynierowie Devialet umieścili podzespoły, które zapewniają najwyższej jakości dźwięk i zgodnie z założeniami projektantów sprawiają, że model 120 może zastąpić cały system hi-fi. Urządzenie łączy w sobie przedwzmacniacz, końcówkę mocy, przetwornik C/A oraz streamer Wi-Fi. Devialet 120 dostarcza moc maksymalnie do 120 W na kanał i wyposażony jest w gniazda: Ethernet, USB, optyczne (Toslink i minijack), współosiowe, analogowe Phono MM, a ponadto w wejścia/wyjścia RS 232 i wyzwalacza.

Devialet 130 Pro

Devialet
Wzmacniacze zintegrowane
26 999
sztuka

Expert 130 Pro wprowadza najbardziej wymagających audiofilów i melomanów do świata dźwiękowej doskonałości. Model ten wyposażony jest we wszystkie ekskluzywne rozwiązania techniczne Devialeta oraz kluczowe innowacje opracowane na potrzeby nowej serii Expert Pro. Devialet to więcej niż tylko wzmacniacz. To konstrukcja, która na nowo opisuje i po raz pierwszy łączy wszystkie elementy zestawu audio: wzmacniacz zintegrowany, przetwornik cyfrowo-analogowy, odtwarzacz strumieniowy oraz przedwzmacniacz gramofonowy.

Devialet 200
Promocja

Devialet 200

Devialet
Wzmacniacze zintegrowane
31 999 zł
19 999

Model 200 to doskonały wybór dla wymagających miłośników muzyki. Od strony konstrukcyjnej wykorzystuje te same elementy i podzespoły, co pozostałe urządzenia Devialet. Prezentowany projekt może pochwalić się maksymalną mocą 200 W na kanał i niemal kompletnym wyposażeniem. Oprócz gniazd optycznych (Toslink i minijack), współosiowych, Ethernet i USB użytkownik może korzystać z liniowego zaawansowanego stopnia gramofonowego, wyjścia cyfrowego, wyjścia subwoofera, a także wejść/wyjść RS232 i wyzwalacza. Na liście opcji znalazł się układ do strumieniowania muzyki. Devialet 200 bezproblemowo współpracuje m.in. z odtwarzaczami/transportami CD, gramofonami, komputerami, odtwarzaczami DVD/Blu-ray, cyfrowymi odtwarzaczami muzycznymi i konsolami do gier.

Prosimy o kontakt

Devialet 220 Pro

Devialet
Wzmacniacze zintegrowane
37 999
sztuka

Zaprojektowany tak, aby spełnił oczekiwania najbardziej wymagających audiofilów i melomanów. Devialet to więcej niż tylko wzmacniacz. To konstrukcja, która na nowo opisuje i po raz pierwszy łączy wszystkie elementy zestawu audio: wzmacniacz zintegrowany, przetwornik cyfrowo-analogowy, odtwarzacz strumieniowy oraz przedwzmacniacz gramofonowy.

System Audio Devialet 250
Promocja

Devialet 250

Devialet
Wzmacniacze zintegrowane
57 999 zł
36 666

250 to najbardziej zaawansowana konstrukcja Devialet – bezkompromisowa i stworzona z myślą o entuzjastach muzyki. Podobnie jak modele 120 i 200, Devialet 250 można w pełni spersonalizować za pomocą specjalnej zakładki konfiguracyjnej na stronie www.devialet.com. Użytkownik może m.in. aktywować/dezaktywować wejścia, nadać im własne nazwy, określić moc wyjściową wzmacniacza, czułość i obciążenie stopnia gramofonowego i częstotliwość odcięcia subwoofera.

Tylko w salonach

Devialet 250 Pro

Devialet
Wzmacniacze zintegrowane
66 999
sztuka

Expert 250 Pro został stworzony do tego, aby cała muzyka zabrzmiała jeszcze czyściej, jeszcze naturalniej, jeszcze precyzyjniej – po prostu doskonale. Devialet Expert to znacznie więcej niż tylko wzmacniacz. To konstrukcja, która urzeczywistnia ideę zaawansowanego urządzenia spajającego wszystkie elementy zestawu audio: wzmacniacza zintegrowanego, przetwornika cyfrowo-analogowego, odtwarzacza strumieniowego oraz przedwzmacniacza gramofonowego.

Tylko w salonach
340i DPXv2
Wyprzedaż

Moon 340i DPXv2

Moon
Wzmacniacze zintegrowane
16 999
sztuka

Model 340i na nowo definiuje możliwości cechujące wzmacniacz zintegrowany. Wypełniony licznymi praktycznymi funkcjami i bezkonkurencyjną jakością dźwięku, 340i wyróżnia się bezprecedensową elastycznością.

Prosimy o kontakt

Devialet 400

Devialet
Wzmacniacze zintegrowane
57 999
sztuka

Wzmacniacz zintegrowany Devialet 400 jest połączeniem dwóch egzemplarzy Devialet 200, z których każdy przewidziany jest do zasilania jednej kolumny głośnikowej. Ta kombinacja dual-mono pozwala stworzyć najbardziej zaawansowany system high-end.

Prosimy o kontakt

Devialet 800

Devialet
Wzmacniacze zintegrowane
Cena na telefon

Devialet 800 jest połączeniem dwóch egzemplarzy Devialet 250, z których każdy przewidziany jest do zasilania jednej kolumny głośnikowej. Ta wyjątkowa kombinacja umożliwia stworzenie najbardziej zaawansowanego systemu high-end i sprawdza się wszędzie tam, gdzie wymagana jest bardzo duża moc. Model 800 może pochwalić się niezwykle niskimi zniekształceniami, które w tym przypadku wynoszą zaledwie 0,00025% THD, a także potężną mocą sięgającą 800 W na kanał.

Tylko w salonach

Pioneer A-50DA

Pioneer
Wzmacniacze zintegrowane
3 599
sztuka

A-50DA jest wysokiej klasy wzmacniaczem zintegrowanym o mocy 90 W x 2. Projektanci wzbogacili urządzenie o przetwornik c/a, przedwzmacniacz gramofonowy i asynchroniczny port USB. Niezależnie od podłączonego źródła, analogowego lub cyfrowego, A-50DA gwarantuje wysoką jakość dźwięku.

TEAC A-H01

TEAC
Wzmacniacze zintegrowane
2 349
sztuka

Wzmacniacz stereofoniczny ze zintegrowanym przetwornikiem C/A. Urządzenie zapewnia moc 2 x 30 W, obsługuje pliki do 192 kHz/24 bitów i wyposażony jest w komplet wejść cyfrowych i analogowych.

Prosimy o kontakt

TEAC A-R630MKII

TEAC
Wzmacniacze zintegrowane
1 399
sztuka

TEAC A-R630MKII jest bogato wyposażonym i mocnym wzmacniaczem zintegrowanym stereo. Urządzenie dostarcza moc 2 x 90 W i gwarantuje wysoką jakość brzmienia. Dzięki 7 wejściom i 2 wyjściom A-R630MKII może współpracować z wieloma źródłami dźwięku, a funkcjonalność konstrukcji zwiększają wejście mikrofonowe i funkcja Auto Power Save.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław