Marka: AVM

CD 30.3

AVM CD 30.3

Model CD 30.3 to wysokiej klasy odtwarzacz CD z wejściami cyfrowymi, upsamplingiem i szczelinowym napędem TEAC Pure CD.

Najważniejsze cechy modelu CD 30.3:

  • Szczelinowy napęd TEAC Pure CD oferowany na wyłączność firmy AVM
  • Wyjścia analogowe: 2 x XLR (symetryczne), 2 x RCA (niesymetryczne)
  • Wejścia cyfrowe: 2 x koaksjalne, 2 x optyczne, 1 x AES/EBU
  • Wyjścia cyfrowe: 1 x koaksjalne, 1 x optyczne
  • Cyfrowe przetwarzanie sygnału w jakości do 192 kHz/24 bitów
  • Niskoszumowe zasilacze (oddzielne dla napędu CD i elektroniki audio)
  • W komplecie pilot zdalnego sterowania RC 3
  • Wymiary (S x W x G): 430 x 110 x 320 mm
  • Masa: 6 kg

AVM CD 30.3

Konstrukcja oparta na doświadczeniu

CD 30.3 to pierwszy odtwarzacz CD przeznaczony dla serii AVM30 i AVM30.3. Firma AVM przeniosła do CD 30.3 całe swoje „know-how” z odtwarzaczy CD z linii Evolution. Ten znakomicie brzmiący odtwarzacz CD przeznaczony jest do odtwarzania wszystkich standardowych płyt CD przy zachowaniu wysokiej jakości. Wbudowany napęd Pure CD, który został skonstruowany specjalnie dla AVM przez TEAC-a, wykorzystuje system soczewek jednoogniskowych i odtwarza sygnał zgodnie z protokołem SPDIF, nie jest to więc przeprojektowany napęd DVD.

Model CD 30.3 bazuje na wieloletnim doświadczeniu firmy AVM w projektowaniu wyrafinowanych układów wzmacniaczy i doskonałych przetworników cyfrowo-analogowych i charakteryzuje się doskonałą wiernością przetwarzania dźwięku, dzięki czemu zapewnia długotrwałą i niezakłóconą radość z muzyki na absolutnie najwyższym poziomie.

Komfortowe sterowanie i wyjątkowy styl

Obsługa wszystkich funkcji dostępnych w modelu CD 30.3 jest łatwa i intuicyjna. Doskonale wykończona obudowa z lakierowanej blachy stalowej stanowi solidną podstawę do bezpiecznego przenoszenia wrażliwej elektroniki, która w sekcji przetwornika cyfrowo-analogowego obsługuje wyjątkowo delikatne sygnały elektryczne.

Front ze szczotkowanego aluminium jest cechą charakterystyczną nie tylko modelu CD 30.3, ale całej linii AVM 30.3. Standardowe wersje obudowy to srebrna i czarna. Masywny i elegancki aluminiowy pilot RC 3 jest dostarczany w zestawie z odtwarzaczem.

Audio prosto z Malsch

Podobnie jak wszystkie urządzenia AVM, również i odtwarzacz CD 30.3 został opracowany w centrum badawczo-rozwojowym AVM w Malsch. Dzięki temu do urządzeń z serii AVM 30.3 można było włączyć najnowsze układy z wielokrotnie nagradzanych urządzeń z serii Ovation i Evolution. Kontrole jakości przeprowadzane na wszystkich etapach produkcji w połączeniu z kilkudniowym okresem wygrzewania każdego urządzenia są gwarantem maksymalnej niezawodności odtwarzacza CD w dłuższej perspektywie.

Oto, co sądzi na temat serii AVM30.3 niemiecka prasa:

Trzykrotnie pytaliśmy o cenę i za każdym razem słyszeliśmy tę samą odpowiedź. Kwota ta nie pasuje do jakości wykończenia i elegancji dźwięku. AVM nie zarobi na tych modelach zbyt wiele, chyba że będą masowo się sprzedawać – „Audio” (12/2020)

W serii 30.3 AVM oferuje wspaniałą reminiscencję swoich początków, uzupełnioną o wysokiej jakości technologię i nowoczesne wyposażenie. Ale ostatecznie to właśnie dźwięk, którym te urządzenia zachwycą koneserów marki, z pewnością przysporzy jej wielu nowych fanów – „HiFi Test” (3/2021)

 

Specyfikacja AVM CD 30.3

Odtwarzane formaty płytCD
Wejścia cyfroweCoaxial, Optyczne
Wymiary (S x W x G) mm430 x 109 x 302
InneTEAC Pure CD drive; 192 kHz / 24 bit; pilot RC 3

Opinie o AVM CD 30.3

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: