Marka: TEAC

CG-10M-A

6 799 zł
/ sztuka

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

 

TEAC CG-10M-A

CG-10M-A to zewnętrzny zegar taktujący, który stworzony został z myślą o miłośnikach muzyki chętnie sięgających po nagrania zapisane w postaci plików high-res. Urządzenie zapewnia niesamowicie dokładny sygnał zegarowy, co pozwala przetwornikom cyfrowo-analogowym (DAC), także tych w odtwarzaczach sieciowych lub odtwarzaczach CD, wydobyć pełnię swoich możliwości.

TEAC CG-10M-A

Dokładny sygnał – podstawa obróbki sygnału cyfrowego

Przy odkodowywaniu cyfrowych sygnałów kluczową kwestią jest zagwarantowanie precyzyjnego sygnału taktującego. Tylko tak można zbliżyć się do brzmienia pierwowzoru. Podczas odtwarzania plików wysokiej rozdzielczości, takich jak DSD 22,5 MHz lub PCM 768 kHz, uzyskanie najdokładniejszego możliwego sygnału ma ogromne znaczenie.

TEAC CG-10M-A

Oscylator kwarcowy

Sercem CG-10M-A jest oscylator kwarcowy umieszczony w kontrolowanej temperaturowo obudowie, swoistym „piecu”, aby utrzymać najlepszą i najbardziej stabilną wydajność przy doskonałych warunkach temperaturowych dla oscylacji kryształu. Oscylator kwarcowy (OCXO) generuje niebywale precyzyjny sygnał zegarowy 10 MHz, który znajduje się w zakresie +/- 3ppb częstotliwościowej charakterystyki temperaturowej i +/- 0,1 ppm precyzji częstotliwościowej.

TEAC CG-10M-A

Zaawansowana konstrukcja

TEAC CG-10M-A może pochwalić się w pełni metalową obudową, która eliminuje ryzyko przenikania do wnętrza zakłóceń elektromagnetycznych. Energie zapewnia transformator toroidalny o dużej pojemności, a układ wewnętrzny jest całkowicie niezależny i izolowany. CG-10M-A spoczywa na trzech nóżkach, które wyróżniają się antywibracyjną konstrukcją. W centralnej części panelu frontowego inżynierowie umieścili analogowy wskaźnik, który umożliwia monitorowanie stabilności oscylacji (z możliwością jego przyciemnienia), a na tylnej ściance cztery pozłacane złącza BNC.

 

Specyfikacja TEAC CG-10M-A

Opinie o TEAC CG-10M-A

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: