Marka: Sennheiser

MOMENTUM M2 OEG - Ivory

Nauszne słuchawki Momentum 2 OEG są idealną propozycją dla wymagających melomanów, którzy lubią słuchać muzyki nie tylko w domu, lecz także poza nim. Model ten pozwala emocjonować się dźwiękiem wysokiej rozdzielczości, cieszy oczy swoim eleganckim wzornictwem i kusi zastosowaniem luksusowych materiałów.

Wykorzystane w słuchawkach przetworniki współpracują z neodymowymi magnesami i dostarczają najwyższej jakości brzmienie – czyste, bogate w detale i z mocnym basem. Wyrafinowane brzmienie podkreślają luksusowe materiały wykończeniowe. Poduszki nauszne pokryte są oddychającą i przyjemną w dotyku alcantarą, a elementy konstrukcyjne wykonane zostały ze stali nierdzewnej, zwiększającej trwałość słuchawek.

Momentum 2 OEG wyróżniają się także komfortem użytkowania i funkcjonalnością. Przegub kulowy i szeroki zakres regulacji ułatwiają dopasowanie słuchawek do kształtu i wielkości głowy. Z kolei składana konstrukcja ułatwia przewożenie i przechowywanie słuchawek, gdy akurat nie są używane. Ponadto Momentum 2 OEG dostarczane są z przewodem wyposażonym w zdalne sterowanie/mikrofon. Kabel ten umożliwia współpracę m.in. z licznymi smartfonami i przenośnymi odtwarzaczami, np. Samsungiem Galaxy i większością urządzeń z systemem Android.

Specyfikacja Sennheiser MOMENTUM M2 OEG - Ivory

Impedancja (Ω)18
Pasmo przenoszenia (Hz)16 - 22 000
Zniekształcenia (%)< 0,5%
KonstrukcjaZamknięta
SkładaneTak
Sterowanie + mikrofonTak
Waga kg0.160

Opinie o Sennheiser MOMENTUM M2 OEG - Ivory

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: