Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Słuchawki zamknięte NAD VISO HP30

NAD VISO HP30 to wysokiej klasy zamknięte słuchawki nauszne, dzięki którym audiofilskie brzmienie będzie zawsze na wyciągnięcie ręki. Ta kompaktowa, składana konstrukcja wyposażona jest w innowacyjną technologię Room Feel™, której zadaniem jest przeniesienie ciepłego, przestrzennego dźwięku wydarzeń na żywo wprost do twoich uszu. Dzięki Room Feel™ te lekkie i bardzo wygodne słuchawki zachwycają niepomiernie szeroką sceną dźwiękową. Wysokie komfort użytkowania słuchawek zapewniają materiałowe, wymienne poduszki nauszne.

Wysoka jakość brzmienia jest również zasługą zaawansowanych, 40-mm przetworników. To one odpowiadają za dostarczenie naturalnego dźwięku. Sygnał muzyczny przesyłany jest za pomocą jednego z dwóch wymiennych kabli. Oba są płaskie i odporne na splątanie, ale jeden z nich wyposażony jest w zdalne sterowanie/mikrofon. 3-przyciskowy pilot umożliwia m.in. regulację głośności, sterowanie odtwarzaniem muzyki oraz odbiór/kończenie połączenia telefonicznego. Ponadto do słuchawek VISO HP30 dołączone są etui ochronne, opracowane specjalnie dla tego modelu, przejściówka 3,5 mm-6,3 mm (mini jack – jack), a także adaptor samolotowy. 

General
Waga 1.0000
Dane techniczne
Typ Nauszne
Przeznaczenie Uniwersalne
Impedancja (Ω) 32 Ω
Pasmo przenoszenia (Hz) 20Hz – 20000Hz
Konstrukcja Zamknięta
Złącze 3,5 mm (Mini Jack), 6,3 mm (Jack)
Dodatkowe funkcje
Odłączany przewód Nie
Składanie Tak
Aktywna redukcja hałasu Nie
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Tak
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław