Marka: Audeze

LCD-XC + Travel Case

Special Price 7 999 zł Regular Price 8 495 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8495 zł
 • Impedancja (Ω): 20
 • Pasmo przenoszenia (Hz): 5 - 50 000
 • Zniekształcenia (%): <1%
 • Konstrukcja: Zamknięta

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

LCD-XC to słuchawki o zamkniętej konstrukcji - niewiarygodnie dynamiczne, eteryczne, neutralne i transparentne, precyzyjnie odtwarzające wszystkie szczegóły, które zostały zarejestrowane na nagraniu. Doskonałe właściwości akustyczne sprawiły, że model ten w krótkim czasie stał się nieodłącznym narzędziem dla muzyków i inżynierów pracujących w studiach nagraniowych, a z racji swojego czystego, precyzyjnego dźwięku znalazł uznanie u wielu audiofilów.

Audeze LCD-XC lifestyle 1

Rewolucyjne planarne przetworniki są perfekcyjnie dopasowane do pierścieni obudów, które wykonano z tropikalnego drewna Bubinga, występującego w Zachodniej Afryce. Fakturę i kolor drewna idealnie podkreślają pokryte skórą jagnięcą lub mikrozmaszem (do wyboru) muszle wokółuszne – wszystko po to, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość dźwięku i najwyższy poziom komfortu użytkowania.


Audeze LCD-XC lifestyle 2

Zamknięta konstrukcja zapewnia wszystkie korzyści planarnych słuchawek magnetycznych przy skutecznym odizolowaniu, które znacząco redukuje szum otoczenia docierający do uszu słuchacza. Teraz twoja muzyka eksploduje z absolutnej ciszy, oczarowując cię swoją dynamiką i przestrzennością. W całym swoim zakresie odtwarzany dźwięk jest niesamowicie detaliczny, a ty możesz jeszcze bardziej zagłębić się w szczegóły nagrania, wsłuchując się w brzmienie poszczególnych instrumentów.

Sercem słuchawek LCD-XC są innowacyjne przetworniki planarne, które gwarantują czysty i precyzyjny dźwięk, odkrywający przed użytkownikiem wszystkie detale zapisane w nagraniu. Membrany przetworników wykonane są z ultracienkiego materiału, cieńszego niż ludzki włos, i w porównaniu z typowymi słuchawkami mają nawet czterokrotnie większą powierzchnię. Dzięki temu LCD-XC wyróżnia się niezwykle krótkim czasem reakcji, radykalnie zredukowanymi zniekształceniami, wyższą rozdzielczością i poprawionym obrazowaniem.

Magnesy umieszczone po obu stronach membrany zapewniają jednakową siłę napędową na całej powierzchni, gwarantując niemal zerowe zniekształcenia, zaś firmowa technologia Fazor przez odpowiednie rozmieszczenie poszczególnych elementów nadaje falom dźwiękowym odpowiedną formę, skutecznie chroniąc konstrukcję przed rezonansem.

Audeze LCD-XC lifestyle 3

Specyfikacja Audeze LCD-XC + Travel Case

Impedancja (Ω)20
Pasmo przenoszenia (Hz)5 - 50 000
Zniekształcenia (%)<1%
KonstrukcjaZamknięta
FuterałTak

Opinie o Audeze LCD-XC + Travel Case

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(2 oceny)

 • 5 2
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

2 opinie

 1. Dariusz

  Ocena:
  Ocena: 5
  Wspaniałe, wybitne......... . Sprawdzają się świetnie w repertuarze rockowym, muzyce wielowarstwowej, przestrzennej technicznie trudnej. Wykazują charakter urządzenia studyjnego, ale to jest ich wielką zaletą, imponują szczegółowością. Kocham moje LCD - XC.
 2. Wojtek

  Ocena:
  Ocena: 5
  Pięknie wykonane planary. Brzmienie bardzo przestrzenne dzięki zastosowaniu przetwornika wstęgowego. Słuchawki dość trudne, trzeba naprawdę mocny wzmacniacz słuchawkowy. Ja wybrałem Copland DAC215. Są też bardzo ciężkie, jednak to nic dziwnego przy tej technologii. Pałąk bardzo ładnie rozkłada ich ciężar na głowie, więc da się słuchać. Brzmienie te wszystkie wady rekompensuje z nawiązką. Dla mnie referencja

Do pobrania

Test / Recenzja

News

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: