Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Audeze LCD-4 to najbardziej zaawansowana planarna konstrukcja słuchawkowa na świecie. Konstruktorzy przy jej projektowaniu korzystali z 40-letniej wiedzy o technologii planarnej i badań, które firma Audeze prowadzi od 2009 roku, kiedy to wprowadziła na rynek swój pierwszy produkt.

Wykorzystując najbardziej zaawansowane technologie i luksusowe materiały wykończeniowe, ta flagowa konstrukcja Audeze gwarantuje wiele lat radości z muzyki w najwyższej jakości, której podstawą jest naturalny, niesamowicie piękny dźwięk.

Audeze LCD-4 lifestyle 1

Model LCD-4 został zaprojektowany i produkowany jest ręcznie w fabryce w Kalifornii. W ich konstrukcji zastosowano najlepsze, najbardziej luksusowe materiały, które połączone zostały z przełomową planarną technologią magnetyczną. Precyzyjne wykończenie pięknych drewnianych pierścieni, wykonanych z 30-letniego drewna makassar, zajmuje cztery tygodnie. Po umieszczeniu przetworników pierścienie dopasowywane są pod względem drewnianych słojów i koloru. Dopasowana zostaje także faktura i kolor skórzanego wykończenia. 


Audeze LCD-4 lifestyle 2

LCD-4 wykorzystuje absolutnie nowatorskie rozwiązanie techniczne,  takie jak ultra-lekka, wykonana w nano-skali membrana, lżejsza niż powietrze, które sama wypycha tworząc falę dźwiękową.   Efekt – krótszy czas reakcji oraz głębszy i bardziej precyzyjny bas niż w jakichkolwiek innych słuchawkach.

Zastosowanie podwójnych magnesów  ( Double Fluxor Magnet Arrays) sprawia, że indukcja magnetyczna osiąga niespotykaną dotąd wartość 1.5 Tesla, dzięki czemu membrana może być wprawiona w ruch z niemal dwukrotnie większą mocą niż dotychczas.

W słuchawkach zastosowano również firmową technologię Fazor, która przez odpowiednie rozmieszczenie poszczególnych elementów nadaje falom dźwiękowym odpowiedną formę skutecznie chroniąc konstrukcję przed rezonansem. Odtwarzany dźwięk zapiera dech, a użytkownik może zachwycać się niesamowitą dynamiką, ekstremalną przestrzennością, mocnym basem, bogactwem średnich tonów i otwartością zakresu wysokotonowego.

Audeze LCD-4 lifestyle 3

Dane techniczne
Typ Wokółuszne
Przeznaczenie Domowe
Impedancja (Ω) 200
Pasmo przenoszenia (Hz) 5 - 50 000
Zniekształcenia (%) <1%
Konstrukcja Otwarta
Złącze 6,3 mm (Jack)
Dodatkowe funkcje
Odłączany przewód Tak
Składanie Nie
Aktywna redukcja hałasu Nie
Sterowanie + mikrofon Nie
Futerał Tak
Test / Recenzja
Test AUDEZE iSINE 20 - PDF [672.35K]

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław