Audeze LCD-4 to najbardziej zaawansowana planarna konstrukcja słuchawkowa na świecie. Konstruktorzy przy jej projektowaniu korzystali z 40-letniej wiedzy o technologii planarnej i badań, które firma Audeze prowadzi od 2009 roku, kiedy to wprowadziła na rynek swój pierwszy produkt.

Wykorzystując najbardziej zaawansowane technologie i luksusowe materiały wykończeniowe, ta flagowa konstrukcja Audeze gwarantuje wiele lat radości z muzyki w najwyższej jakości, której podstawą jest naturalny, niesamowicie piękny dźwięk.

Audeze LCD-4 lifestyle 1

Model LCD-4 został zaprojektowany i produkowany jest ręcznie w fabryce w Kalifornii. W ich konstrukcji zastosowano najlepsze, najbardziej luksusowe materiały, które połączone zostały z przełomową planarną technologią magnetyczną. Precyzyjne wykończenie pięknych drewnianych pierścieni, wykonanych z 30-letniego drewna makassar, zajmuje cztery tygodnie. Po umieszczeniu przetworników pierścienie dopasowywane są pod względem drewnianych słojów i koloru. Dopasowana zostaje także faktura i kolor skórzanego wykończenia. Na zamówienie dostępna jest też wersja z padami ze skóry ekologicznej (Leather-Free).


Audeze LCD-4 lifestyle 2

LCD-4 wykorzystuje absolutnie nowatorskie rozwiązanie techniczne,  takie jak ultra-lekka, wykonana w nano-skali membrana, lżejsza niż powietrze, które sama wypycha tworząc falę dźwiękową.   Efekt – krótszy czas reakcji oraz głębszy i bardziej precyzyjny bas niż w jakichkolwiek innych słuchawkach.

Zastosowanie podwójnych magnesów  ( Double Fluxor Magnet Arrays) sprawia, że indukcja magnetyczna osiąga niespotykaną dotąd wartość 1.5 Tesla, dzięki czemu membrana może być wprawiona w ruch z niemal dwukrotnie większą mocą niż dotychczas.

W słuchawkach zastosowano również firmową technologię Fazor, która przez odpowiednie rozmieszczenie poszczególnych elementów nadaje falom dźwiękowym odpowiedną formę skutecznie chroniąc konstrukcję przed rezonansem. Odtwarzany dźwięk zapiera dech, a użytkownik może zachwycać się niesamowitą dynamiką, ekstremalną przestrzennością, mocnym basem, bogactwem średnich tonów i otwartością zakresu wysokotonowego.

Audeze LCD-4 lifestyle 3

Dowiedz się więcej o firmie Audeze i rozwiązaniach technologicznych z jakich korzysta.

Specyfikacja Audeze LCD-4

Impedancja (Ω)200
Pasmo przenoszenia (Hz)5 - 50 000
Zniekształcenia (%)<1%
KonstrukcjaOtwarta

Opinie o Audeze LCD-4

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Do pobrania

Test / Recenzja

News

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: