Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Audeze LCDi4

Audeze LCDi4 to flagowa konstrukcja słuchawek dousznych firmy Audeze – światowego lidera rynku słuchawek planarnych. Podczas prac nad tym modelem inżynierowie Audeze za cel postawili sobie stworzenie dousznej wersji referencyjnych słuchawek LCD-4.

Audeze LCDi4

Dlatego też słuchawki LCDi4 oferują niespotykaną dotąd dla dousznych konstrukcji przestrzeń i scenę dźwiękową oraz niezwykłe pasmo przenoszenia (dla niskich tonów od 900Hz do 5kHz).

Audeze LCDi4


W LCDi4 wykorzystano dokładnie tą samą ultra-cienką membranę co w modelu LCD-4 i wszystkie opatentowane technologie firmy Audeze: magnesy Fluxor czy cewkę Uniforce. Rezultatem jest poziom zniekształceń mniejszy niż 0.1% nawet przy wysokich poziomach głośności – wynik niespotykany dla słuchawek dousznych. Mimo takiego natłoku technologii słuchawki są nadal bardzo lekkie ważąc jedynie 12 gram na kanał. Przewód wykonano z posrebrzanej miedzi i dodatkowo wzmocniono Kevlarem.

Audeze LCDi4

Każda sztuka słuchawek LCDi4 jest ręcznie produkowana w fabryce Audeze w Kalifornii. Nad designem czuwali z kolei projektanci firmy Designworks związanej z koncernem BMW.

Dane techniczne
Typ Douszne
Przeznaczenie Mobilne
Impedancja (Ω) 35
Pasmo przenoszenia (Hz) 5 - 50 000
Zniekształcenia (%) <0.2%
Czułość (dB/V) 105dB/1mW
Długość przewodu (m) 1.2
Konstrukcja Półotwarta
Złącze 3,5 mm (Mini Jack)
Dodatkowe funkcje
Odłączany przewód Tak
Składanie Tak
Aktywna redukcja hałasu Nie
Sterowanie + mikrofon Nie
Futerał Tak
Ogólne
Waga kg 0,024 bez kabla
News
Audiofilska odyseja - W wyniku zastosowania zaawansowanego procesu produkcyjnego i najnowszych materiałów powstają bardzo dokładne i niesamowicie brzmiące słuchawki. Wszystkie produkty firmy Audeze są ręcznie robione w USA i przenoszą słuchacza w nowy świat muzyki, pełen bogactwa szczegółów, czystości basów i ogólnej dokładności. PDF [0.97M]
Test / Recenzja
Test AUDEZE iSINE 20 - PDF [672.35K]
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować
  • Audiofilska odyseja

    W wyniku zastosowania zaawansowanego procesu produkcyjnego i najnowszych materiałów powstają bardzo dokładne i niesamowicie brzmiące słuchawki. Wszystkie produkty firmy Audeze są ręcznie robione w USA i przenoszą słuchacza w nowy świat muzyki, pełen bogactwa szczegółów, czystości basów i ogólnej dokładności.
  • Audeze LCDi4 – referencyjne słuchawki douszne

    Za pomocą modelu LCDi4 projektanci Audeze zamierzają przenieść do świata dousznych słuchawek najwyższą możliwą jakość dźwięku znaną z referencyjnych słuchawek wokółusznych LCD-4. W ten sposób powstała high-endowa konstrukcja, którą z łatwością można zabrać ze sobą wychodząc z domu.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław