Marka: Sennheiser

HD 700

Sennheiser HD 700 to prawdziwie wszechstronne słuchawki, które doskonale sprawdzają się podczas odsłuchu nagrań klasycznych, jazzowych i rockowych. Niezależnie od gatunku muzycznego, zgodnie z oczekiwaniami najbardziej wymagających audiofilów, dostarczają ciepłe i emocjonalne brzmienie ze spektakularnym basem i unikatowymi sopranami.

Model HD 700 wynosi radość ze słuchania muzyki na całkowicie nowy, nieosiągalny wcześniej poziom. Te otwarte, wokółuszne słuchawki dynamiczne prezentują zachwycającą scenę dźwiękową i w połączeniu ze specjalnie dostrojonymi, wysoko efektywnymi przetwornikami gwarantują wysoki poziom ciśnienia dźwięku. Najwyższa jakość brzmienia jest również zasługą wykorzystania najlepszych, wyselekcjonowanych elementów. Ponadto zoptymalizowany wentylowany system magnetyczny minimalizuje turbulencję powietrza i zniekształcenia intermodulacyjne. W uzyskaniu bardzo niskiego poziomu THD pomaga doskonały, niezwykle stabilny wewnętrzny element tłumiący.

Otwarte muszle wokółuszne nie tylko są atrakcyjne wizualnie, lecz także gwarantują transparentność dźwięku. Niezwykle komfortowe i luksusowe poduszki wokółuszne, wykończone welurem, zapewniają najwyższy komfort użytkowania, a specjalna silikonowa warstwa minimalizuje rezonans, który mógłby pojawiać się w pałąku nagłownym.

Specyfikacja Sennheiser HD 700

Impedancja (Ω)150
Pasmo przenoszenia (Hz)15 - 40 000
Zniekształcenia (%)< 0.03%
KonstrukcjaOtwarta
ZłączeJack (6.3mm)
Odłączany przewódTak
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonNie
Waga kg0.260

Opinie o Sennheiser HD 700

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: