Marka: Audioquest

HDMI 48G E-ARC Vodka

Special Price 899 zł Regular Price 959 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 959 zł
  • Rodzaj: cyfrowy
  • Cyfrowe: HDMI
  • Profil: okrągły
  • Materiał przewodnika: miedź posrebrzana

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Przewód AudioQuest HDMI 48G E-ARC Vodka

Modele AudioQuest eARC-Priority oferują światowej klasy parametry przy możliwie najbardziej atrakcyjnych cenach. Przeznaczone są dla systemów, które wykorzystują jako źródło dźwięku wyjście eARC/ARC telewizora.

AudioQuest eARC-Priority to pełnoprawne kable HDMI z serii „48”, a więc z przepustowością do 48 Gb/s, wymaganą dla obsługi obrazu w rozdzielczościach 8K do nawet 10K.

AudioQuest HDMI 48G E-ARC Vodka

Przepustowość 48 Gb/s i rozdzielczość 8K/10K

Kable HDMI AudioQuest z serii „48” mogą przesyłać obraz nawet o rozdzielczości 10K. Przepustowość 48 Gb/s jest możliwa do uzyskania dzięki czterem symetrycznym parom transmitującym sygnał audio-video, każda o przepustowości 12 Gb/s. Olbrzymia precyzja i bardziej rygorystyczne wymagania dotyczące produkcji kabli HDMI, pozwalają uzyskać nie tylko wysokiej jakości obraz, ale także wyjątkowy dźwięk.

Z wykorzystaniem kabla HDMI 48G e-ARC Vodka możesz przesyłać wideo w rozdzielczości 8K w 60 kl./s, a także 4K do 120 kl./s.

Wysoka zawartość srebra

W kablach HDMI AudioQuest eARC-Priority, przewodniki pary danych eARC oraz żyły masowe wykorzystują te same zaawansowane składniki konstrukcyjne, co ich odpowiedniki z serii „48”, umożliwiając uzyskanie doskonałych parametrów brzmieniowych w najbardziej atrakcyjnej cenie. Przewodniki dla sygnału eARC charakteryzują się 10-procentową zawartością srebra, żyły masowe to elementy o 5-procentowej zawartości srebra.

AudioQuest HDMI 48G E-ARC Vodka

3. poziom rozpraszania zakłóceń

Tradycyjne ekranowanie nie wystarcza do ochrony przed skutkami coraz powszechniej występującego promieniowania sieci Wi-Fi, a także pochodzącego od telefonów komórkowych czy urządzeń satelitarnych. W kablach AudioQuest HDMI wszystkie 19 przewodników zostało uregulowanych kierunkowo, co pomogło zminimalizować szkodliwe dla wydajności transmisji zakłócenia radiowe. Uzyskano to poprzez „kierowanie” lub odprowadzanie ich z dala od najbardziej wrażliwych obwodów. Na poziomie 3. rozpraszania zakłóceń osłony czterech par FRL + eARC zostały wykonane z warstwy włókna węglowego, która jest ulokowana między dwoma warstwami metalu.

Miedziane przewodniki powlekane warstwą srebra

W kablach HDMI firmy AudioQuest, w celu poprawy rozpraszania szumów, na miedziane przewodniki LGC nakłada się coraz grubsze warstwy srebra. Pokrycie przewodnika metalem najwyższej jakości daje największe korzyści pod względem wydajności – jest to niezwykle skuteczny sposób na maksymalizację jakości przesyłania obrazu przez kabel.

 

 

Specyfikacja Audioquest HDMI 48G E-ARC Vodka

Rodzajcyfrowy
CyfroweHDMI
Długość (m)0,6
Profilokrągły
Materiał przewodnikasrebro
Inne48Gbps bandwidth; 10K, 8K/60 i 4K/120; 10% Silver eARC Conductors / 5% Silver Ground-Reference; LEVEL 3 NOISE DISSIPATION: GRAPHENE + CARBON + METAL + DIRECTIONALITY;

Opinie o Audioquest HDMI 48G E-ARC Vodka

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: