Marka: IsoTek

EVO3 Titan

Special Price 19 999 zł Regular Price 23 349 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16799 zł

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 1000 zł

Sprawdź szczegóły

 

IsoTek EVO3 Titan - kondycjoner sieciowy wysokiej mocy

Nowy EVO3 Titan należy do linii produktów Iso Tek SELECT i jest kontynuacją oryginalnej, wielokrotnie nagradzanej konstrukcji IsoTek. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Direct-Coupled i całkowitej modernizacji układu, Titan stał się najlepszym kondycjonerem prądowym/zasilającym w najmniejszej obudowie.

SELECT 
Poszukiwanie doskonałości

Utrzymanie czystego środowiska dla systemu audio lub audio - wideo jest niezbędne. Wielokrotnie nagradzane produkty z linii Select firmy IsoTek gwarantują dostarczenie Twojemu systemowi czystej mocy, zapewniając najwyższą możliwą jakość dźwięku przy każdym odsłuchu. Posiadanie produktu IsoTek z linii Select zmaksymalizuje przyjemność ze słuchania muzyki dzięki innowacyjnym, zastrzeżonym technologiom, które przez niezależnych ekspertów zostały uznane za najlepsze w swojej klasie cenowej i których jakość została potwierdzona przez liczne recenzje i nagrody przyznawane przez redakcje czasopism branżowych nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także w całej Europie, Ameryce i na Dalekim Wschodzie.

Rekomendowane dla systemów o wartości: 50 000 PLN - 155 000 PLN

Titan na nowo definiuje możliwości wysokoprądowych kondycjonerów dla dużych wzmacniaczy mocy. Urządzenie jest idealnym sposobem na usprawnienie wydajności modeli Aquarius lub Sigmas. Aby zwiększyć możliwości całego systemu wystarczy skorzystać z wyjścia Aux w modelu Titan oraz specjalnego kabla Link do zasilania dodatkowych kondycjonerów od firmy IsoTek.

Najważniejsze cechy:

  • Usuwa szum sieciowy zarówno w trybie wspólnym, jak i różnicowym*.
  • Redukcja RFI** do 82 dB (standard 50 Ω), zakres częstotliwości do 5 Hz.
  • Unikalna dziewięciostopniowa sieć kondycjonująca w konfiguracji równoległej gwarantująca wyjątkową impedancję i wysokoprądową moc. Zwiększenie filtrowania w trybie różnicowym o 20%, a w trybie wspólnym o 600% w porównaniu z GII Titan. 50% obwodu 40 A Super Titan zmieniono na 20 A.
  • KERP © (Ścieżka Równego Oporu Kirchoffa) zapewnia równą oporność i równe dostarczanie mocy we wszystkich wyjściach.
  • Zabezpieczenie natychmiastowe 112 500 A, wyposażone w unikalny system ochrony sekwencyjnej IsoTek.
  • Okablowanie wewnętrzne; z posrebrzanej miedzi PCOCC z rdzeniem stałym z FEP i dielektrykiem powietrznym.
  • Dwa niezależne gniazda dostarczają moc 4 600 W z możliwością impulsowego wzrostu do 25 000 W.
  • W zestawie nagradzany kabel Premier C19 firmy IsoTek.

IsoTek EVO3 Titan

Przyjemność z odsłuchu może być niepełna przez zanieczyszczenia i powstający hałas z sieci zasilającej. Titan ma na celu m.in. eliminowanie zakłóceń sieciowych w trybach wspólnym i różnicowym.* Urządzenie zmniejsza szum radiowy na poziomie 82 dB (standard 50 Ω), natomiast jego unikatowa dziewięciostopniowa sieć kondycjonująca w konfiguracji równoległej gwarantuje wyjątkową impedancję i wysokoprądową moc.

W odniesieniu wersji GII Titan projektantom udało się zwiększyć filtrowanie w trybie różnicowym o 20%, a w trybie wspólnym już o 600%. Dodatkowo kondycjoner udostępnia dwa niezależne gniazda, które dostarczają moc ciągłą 4600 W z możliwością impulsowego wzrostu do 25 000 W.

Uwagę zwraca okablowanie wewnętrzne IsoTek Titan, które wykonane zostało z posrebrzanej miedzi PCOCC z izolacją FEP i powietrznym dielektrykiem. Dzięki zastosowanej technologii KERP (Ścieżka Równego Oporu Kirchhoffa) zapewniane jest równomierne dostarczanie mocy do wszystkich gniazd. W ten sposób eliminowany jest powszechny problem, który występuje w przypadku innych produktów zasilających, które łączą gniazda wyjściowe w łańcuch.

* Szumy różnicowe są generowane przez zasilacze we wszystkich urządzeniach elektronicznych, podczas gdy szum sieci wspólnej jest wprowadzany przez zakłócenia radiowe i komunikację bezprzewodową.

** Zakłócenia częstotliwości radiowej

IsoTek EVO3 Titan nagrody

 

Specyfikacja IsoTek EVO3 Titan

Opinie o IsoTek EVO3 Titan

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: