Marka: Koss

GMR 545 AIR

KOSS GMR 545 AIR

Facebook Koss Polska 

Dźwięk zmieniający zasady gry

Słuchawki Koss GMR-545-AIR to ultralekka konstrukcja otwarta przeznaczona dla wymagających użytkowników. Doskonała izolacja od bodźców zewnętrz, sprzyja pełniejszemu zanurzeniu się w wirtualnej rozrywce.

Najważniejsze cechy:

 • ultralekka,  otwarta konstrukcja,
 • dwa przewody w zestawie (z mikrofonem na pałąku, ze sterowaniem smatfonami),
 • ikoniczne nauszniki Koss "D-Profile", profil D nausznika odzwierciedla kształt ucha,
 • specjalnie zaprojektowana akustyka dla zyskania przewagi w rozgrywce.

KOSS GMR 545 AIR

Ultralekka konstrukcja

Dzięki lekkiej konstrukcji GMR-545-AIR umożliwiają wielogodzinną grę i słuchanie muzyki bez uczucia zmęczenia ze strony użytkownika. Jest to możliwe dzięki muszlom wyposażonym w nauszniki Koss „D-Profile”, które naśladują kształt anatomiczny ucha, przeprojektowanemu pałąkowi i niskiej wadze słuchawek. 

KOSS GMR 545 AIR


Dźwięk przestrzenny 3D Koss

Większość wczesnych gier oferuje dźwięk przestrzenny, deweloperzy, chcąc zwiększyć imersję graczy z wirtualnym światem, implementują w swoich produkcjach dźwięk 3D w standardzie 5.1, zapewniając tym samym iście kinowe wrażenia podczas obcowania z grą. Słuchawki GMR-545-AIR, dzięki otwartej konstrukcji i staranie dobranym podzespołom, wiernie odtwarzają przestrzeń dźwiękową. Zgodnie z intencjami producentów gier zapraszają do przeżycia wspólnej cyfrowej przygody. 

KOSS GMR 545 AIR

Kompatybilność i dostosowanie do potrzeb

Mikrofon na pałąku znajduje się blisko ust gracza, co z kolei przekłada się na doskonałą jakość głosu transmitowanego do uszu graczy. Wyraźne i czytelne komunikaty, polecenia dotyczące strategii i taktyki są jednym z czynników decydujących o ewentualnym zwycięstwie. Słuchawki GMR-545-AIR są kluczem do sukcesu w grze wieloosobowej. 

Konstruktorzy słuchawek pomyśleli o tym, że po zakończeniu gry należy wyjść na spacer, zażyć ruchu, czy posłuchać ulubionej muzyki. Aby zmienić model GMR-545-AIR w zwykłe słuchawki,  należy odłączyć kabel ze zintegrowanym mikrofonem na wysięgniku przeznaczonym do gamingu i podpiąć na kabel z mikrofonem na kablu, który zmienia słuchawki w zestaw hands free.

 

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Firma KOSS udziela Dożywotniej Gwarancji na swoje słuchawki. Urządzenia te będą naprawione lub wymienione w przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia elektrycznego lub mechanicznego podczas całego życia pierwszego użytkownika, bez względu na liczbę usterek reklamowanych w ramach dożywotniej gwarancji.

Przed zakupem słuchawek marki KOSS zwróć uwagę na:

 • Miejsce zakupu słuchawek!  Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy KOSS!

 • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Na opakowaniu pod zieloną naklejką znajdziesz kod, który należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! W momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

Kupując produkty od autoryzowanego sprzedawcy dodatkowo zyskujesz:

 • Pewność o pochodzeniu i oryginalności produktu,
 • Certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną,
 • Profesjonalną i szybką naprawę oraz pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci  przez całe życie!

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych znajdziesz w Warunkach dożywotniej gwarancji.

 

 

 

Specyfikacja Koss GMR 545 AIR

Impedancja (Ω)60
Pasmo przenoszenia (Hz)15-22 000
KonstrukcjaOtwarta
ZłączeMini Jack (3.5mm)
Odłączany przewódTak
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałNie

Opinie o Koss GMR 545 AIR

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Max123

  Ocena:
  Ocena: 5
  Fajne słuchawki do grania.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: