Poprzedni
Następny

Zmieniamy sie dla Was! - Nasz największy salon już niedługo zaoferuje Państwu jeszcze bardziej komfortowe warunki.

Zmieniamy się dla Was!

Mamy przyjemność poinformować, iż już niedługo, nasz największy warszawski salon, mieszczący się przy ulicy Gen. Andersa 12, zaoferuje Państwu jeszcze bardziej komfortowe warunki.
Niezbędne prace zostaną przeprowadzone na przestrzeni kilku najbliższych tygodni, w związku z czym, od poniedziałku 16 maja salon przy ul. Gen. Andersa 12 będzie nieczynny.

Oczywiście, czasowe wyłączenie tego salonu z eksploatacji, nie oznacza, że w czasie jego modernizacji oferta sieci Top Hi-Fi & Video Design nie będzie dostępna dla mieszkańców Warszawy, gdyż dwa pozostałe warszawskie sklepy, mieszczące się przy ul. Naruszewicza 30 (róg Al. Niepodległości) oraz ul. Nowogrodzkiej 44, będą w tym czasie działać w normalnych godzinach:

Warszawa, ul. Naruszewicza 30
pn-pt: 11-19
sob: 10-14

Warszawa, ul. Nowogrodzka 44
pn-pt: 10-18
sob: 10-14

Zakończenie prac i otwarcie salonu przy ul. Andersa w nowej odsłonie, planowane jest na początek wakacji. O dokładnej dacie będziemy oczywiście Państwa informować na naszej stronie internetowej.
Już teraz serdecznie zachęcamy do odwiedzania Salonu po zakończonej modernizacji. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: