Poprzedni
Następny

Zmień swój salon w kino - Yamaha MusicCast BAR 40

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 0 komentarzy

Poczuj emocje bohaterów swojego ulubionego serialu, daj się wciągnąć w sam środek filmowej akcji, ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem słuchając swojego ulubionego artysty. Wszystko to, i wiele więcej, zapewni Ci nowy soundbar marki YamahaMusicCast BAR 40.

Zobacz zestaw kina domowego MusicCast BAR 40

Co sprawia, że BAR 40 jest wyjątkowy?

  • możesz dodać do niego bezprzewodowy subwoofer i tylne głośniki bezprzewodowe
  • dzięki specjalnie opracowanej technologii projektowania dźwięku w trójwymiarowej przestrzeni, znajdziesz się w samym sercu wydarzeń! 
  • soundbar z telewizorem łatwo połączysz za pomocą przewodu HDMI – soundbar jest kompatybilny z sygnałem 4K i najnowszymi formatami obrazu (HDR10, Dolby Vision, HLG i HDCP 2.2)
  • możesz na BAR 40 odtwarzać muzykę ze swojego telefonu, tableta lub komputera, a także korzystać w wbudowanego radia internetowego i serwisów muzycznych np. Spotify i Tidal
  • możesz bezprzewodowo wysłać dźwięk z soundbara do innego urządzenia Yamaha z serii MusicCast lub dowolnego produktu z Bluetooth – np. słuchawek bezprzewodowych lub głośnika

Poznaj MusicCast Bar 40 

Chcesz jeszcze więcej? W każdej chwili możesz!

MusicCast BAR 40 oferuje wszystko czego potrzebujesz – wyraźne dialogi, głębokie niskie tony i świetne efekty przestrzenne dzięki nowatorskiej technologii DTS Virtual:X. Jeśli jednak chcesz czegoś więcej – możesz to mieć!

Dodaj do swojego soundbara bezprzewodowy subwoofer MusicCast SUB 100 o mocy aż 130W i poczuj na własnej skórze dreszcz prawdziwych kinowych emocji.

Chcesz przenieść się w sam środek filmowej akcji? Dodaj bezprzewodowe głośniki tylne i ciesz się najwyższej jakości efektami surround. Możesz użyć w tej roli dwóch głośników MusicCast 20 lub jednego MusicCast 50.

 

 

 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: