Poprzedni
Następny

Zeppelin Wireless w białym wykończeniu – niezmiennie doskonałe brzmienie, całkowicie nowy wygląd

Bowers & Wilkins wprowadza całkowicie nową wersję stylistyczną swojego bezprzewodowego głośnika. Biały Zeppelin Wireless zapewnia tę samą rewelacyjną jakość dźwięku, niezmiennie przyciąga wzrok charakterystyczną sylwetką, ale dzięki nowemu, jasnemu wykończeniu spełnia oczekiwania melomanów preferujących neutralną kolorystykę

W rok po zaprezentowaniu w pełni nowego głośnika bezprzewodowego Zeppelin Wireless, firma Bowers & Wilkins wprowadza nową wersję stylistyczną tego modelu. Białe wykończenie jest całkowitym przeciwieństwem dla czarnej kolorystyki oryginalnego głośnika i zostało przygotowane po to, aby spełnić oczekiwania melomanów preferujących neutralną kolorystykę.

Całkowicie odmieniony głośnik pozostaje wciąż tym samym słynnym Zeppelinem Wireless. Urządzenie niezmiennie zapewnia bardzo wysoką jakość dźwięku, charakterystyczną dla konstrukcji Bowers & Wilkins, rozszerzając dostępny wybór wersji kolorystycznych. Biały kolor znakomicie podkreśla sylwetkę modelu, która jak cała konstrukcja głośnika została opracowana pod kątem naturalności brzmienia.

Bowers & Wilkins Zeppelin biały

Biała obudowa skrywa pięć przetworników, które zostały opracowane z myślą o wykorzystaniu w Zeppelinie Wireless i które czerpią z konstrukcji zaprojektowanych dla kolumn głośnikowych Bowers & Wilkins. Dwa głośniki wysokotonowe z podwójnymi kopułkami stosowane są np. w serii CM, dwa przetworniki średniotonowe czerpią korzyści z technologii FST. Mocną podstawę niskotonową i głęboki bas zapewnia większy subwoofer o średnicy 165 mm z ultradługą cewką. Tak dopracowane nagłośnienie wspomaga białego Zeppelina Wireless w dostarczaniu nieskazitelnie czystego, rzeczywistego brzmienia wokali i instrumentów.

Głośniki pracują wewnątrz wzmocnionej, przeprojektowanej obudowy, która dzięki zminimalizowaniu wibracji stanowi solidną platformę dla przetworników. Przednia ścianka jest grubsza o 50 proc. w porównaniu z poprzednim modelem, a specjalnie zaprojektowane użebrowanie z włókna szklanego wzmacnia obudowę w newralgicznych miejscach. Rezultatem jest nieskazitelnie czysty dźwięk płynący z wysokiej jakości przetworników.

Bowers & Wilkins Zeppelin biały

Detaliczny i precyzyjny dźwięk jest także zasługą zaawansowanego układu obróbki sygnału. Cyfrowy układ DSP w porównaniu ze swoim poprzednikiem wyróżnia się dwukrotnie większą mocą obliczeniową. Dopełnieniem wysokiej jakości brzmienia są trzy opcje połączeniowe – AirPlay, Bluetooth aptX i Spotify Connect. Dzięki temu Zeppelinem Wireless można sterować za pomocą aplikacji Bowers & Wilkins Control App dla iOS, Mac i PC.

 

 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: