Poprzedni
Następny

[Wideo] Yamaha YH-E700A słuchawki bezprzewodowe z ANC | Prezentacja

Yamaha to marka, która w obszarze muzyki chce towarzyszyć nam praktycznie wszędzie, ale nie tylko…Trzy skrzyżowane kamertony spotkamy na motocyklach, silnikach łodzi, instrumentach, sprzęcie audio i od niedawna, po dłuższej przerwie – na słuchawkach. Jak więc prezentuje się jeden z najnowszych modeli, czyli Yamaha YH-E700A? Zapraszamy na film, w którym omawiamy ten model słuchawek.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Nowe słuchawki Bowers & Wilkins PI5 i PI7 True Wireless ANC | Napisy PL

Słuchawki Gemini czyli True Wireless od Devialet | Prezentacja

Słuchawki bezprzewodowe bluetooth do 500 zł | Zestawienie Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: