Poprzedni
Następny

Yamaha R-N602 vs R-N803D - który amplituner wybierasz?

Amplitunery stereo Yamahy łączą zrównoważony dźwięk i liczne funkcje sieciowe, zapewniając szeroką obsługę serwisów muzycznych, np. Spotify czy Tidal. Doskonałymi przykładami są modele R-N602 i wyższy R-N803D, które mogą być centralnym punktem wszechstronnego zestawu audio, a ich wybór zależy od budżetu i preferencji użytkownika.

Zarówno Yamaha R-N602, jak i R-N803D zapewniają dostęp do licznych funkcji sieciowych, takich jak np. radio internetowe oraz obsługa serwisów strumieniowych, m.in. Spotify i Tidal. Z ich pomocą można odtwarzać muzykę bezprzewodowo z komputera lub urządzeń mobilnych, najczęściej smartfona, poprzez Wi-Fi, Bluetooth i AirPlay.

Ponadto dzięki współpracy z autorskim systemem multiroom Yamaha MusicCast możesz bezprzewodowo przesyłać muzykę między pokojami w domu, a nawet połączyć się z innymi urządzeniami wyposażonymi w to rozwiązanie. Bez trudu zatem podłączysz np. gramofon VINYL 500, aby przesyłać muzykę z płyt winylowych do innych pomieszczeń w domu – bezprzewodowo!

R-N602

Amplituner R-N602 pozwala rozpocząć przygodę z poważniejszym sprzętem audio. Model ten charakteryzuje się neutralnym brzmieniem z lekkim naciskiem na wysokie tony, które wybrzmiewają przestrzennie i są przyjemne w odbiorze, a jednocześnie nie wybijają się ponad pozostałe częstotliwości. Tym samym utworzy są przekazywane naturalnie, w relaksujący sposób, bez poczucia zmęczenia.

R-N602 proponujemy w zestawach z następującymi kolumnami:

Wszystkie zestawy z R-N602 można zobaczyć TUTAJ.

R-N803D

W porównaniu do swojego poprzednika, R-N803D został wyposażony w autorską technikę automatycznej kalibracji YPAO, które umożliwia dopasowanie charakterystyki brzmienia do pomieszczenia odsłuchowego. Dodatkowo, amplituner ten może pochwalić się nowszym przetwornikiem cyfrowo-analogowym oraz koncepcją Top-Art zapewniającą wyższą moc wyjściową i niższą impedancję. Efektem jest jeszcze lepszy, bardziej szczegółowy w całym zakresie dźwięk. R-N803D potrafi zachwycić mocnym basem, by równocześnie uprzyjemnić odsłuch gładkimi i przestrzennymi wokalami ulubionych artystów.

R-N803D proponujemy w zestawach z następującymi kolumnami:

Wszystkie zestawy z R-N803D zobaczysz TUTAJ.

Zapraszamy do salonów

Aby przekonać się o możliwościach brzmieniowych amplitunerów Yamaha i nie tylko, zachęcamy do odwiedzenia najbliższego salonu Top Hi-Fi & Video Design. Nasi eksperci pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania zgodnie z Twoimi preferencjami i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: