Poprzedni
Następny

Yamaha jak zwykle w awangardzie

Dwa najnowsze modele z serii AVENTAGE – procesora AV MusicCast CX-A5200 i wzmacniacza mocy MX-A5200 – wyznaczają trendy dla innych konstrukcji z tego segmentu. Znakomity układ Yamaha CINEMA DSP HD3 w połączeniu z Dolby Atmos® i DTS:X™ zapewnia niezrównane emocje podczas projekcji filmowej.

procesor AV Yamaha MusicCast CX-A5200 i wzmacniacz mocy Yamaha MX-A5200

Środowisko audiofilskie „od zawsze” przemawia jednym głosem – najlepsze są dzielone komponenty - zatem osobne urządzenia, przedwzmacniacz i końcówka mocy, są wysoce pożądane przez najbardziej wymagających melomanów. Teraz, dzięki inżynierom Yamahy, najwyższej klasy rozwiązania są dostępne również dla miłośników kina domowego.

MusicCast CX-A5200

Yamaha konsekwentnie rozwija Swoją linię AVENTAGE i już niebawem wprowadzi do sprzedaży flagowy zestaw AV, składający się z 11.2-kanałowego procesora AV MusicCast CX-A5200 oraz 11-kanałowej końcówki mocy MX-A5200, które będą wszystkim tym, co najlepsze w domowej rozrywce, a Yamaha – dążąc do osiągnięcia najwyższego poziomu kina domowego – wyznacza nowy standard wydajności i innowacji.

Yamaha MX-A5200

Procesor AV MusicCast CX-A5200 wyróżniają cztery cechy: technologia Surround:AI, obsługa formatów Dolby Atmos® i DTS:X™, kompatybilność z systemem multiroom MusicCast oraz to, co z punktu widzenia użytkownika najważniejsze – najwyższa możliwa jakość dźwięku i obrazu.

Yamaha MX-A5200

Dowiedź się więcej o MX-A5200 i CX-A5200

 

 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: