Poprzedni
Następny

Lampowy odtwarzacz CD AVM CD 5.2 MK2

Pod względem dźwiękowym, ten wszechstronny odtwarzacz CD zachwyca uroczym i ciepłym dźwiękiem generowanym przed wykorzystane do amplifikacji lampy.

Za pośrednictwem CD 5.2 w serii Evolution zadebiutowały lampowe stopnie wyjściowe. Zbalansowane stopnie, wywodzące się z PA8, porywają słuchacza muzyką wypełnioną emocjami. Także w sekcji cyfrowej projektanci nie zdecydowali się na żadne oszczędności, czego potwierdzeniem są dwa układy DAC na kanał, pracujące w trybie zbalansowanym.

AVM CD 5.2 MK2

Na każdym etapie przetwarzania sygnału stosowana jest najnowocześniejsza technika. Każdy kanał wykorzystuje dwa DAC-i działające w zbalansowanym trybie mono. W ten sposób współczynnik SNR optymalizowany jest do teoretycznego maksimum. Próbkowanie w górę umożliwia przełączanie wyjściowej częstotliwości próbkowania pomiędzy 44.1 i 192 kHz i jednocześnie pozwala na wybór pomiędzy dwoma charakterystykami filtra cyfrowego (ostry lub wygładzony).

Podobnie jak CD 3.2 MK2, odtwarzacz CD 5.2 MK2 jest zredukowany do maksimum. Mimo to oferuje ogromną różnorodność połączeń i wszystkie funkcje obsługuje się w sposób niezwykle intuicyjny. Perfekcyjnie wykonana obudowa mocowana jest bez widocznych śrub i standardowo dostępna jest w kolorze srebrnym lub czarnym. Opcjonalnie można zażyczyć sobie tradycyjny, chromowany panel przedni.

AVM CD 5.2 MK2

Gamę złączy dostępnych w CD 5.2 MK2 tworzą: 2 x USB (1 x 192/24 asynchroniczne, 1 x 48/24), 2 x SPDIF koncentryczne, 2 x SPDIF optyczne oraz jedno cyfrowe wejście AES EBU. Wyjścia XLR i cinch używają różnych sterowników i mogą działać równolegle.

Tak jak wszystkie komponenty hi-fi AVM, model CD 5.2 MK2 został starannie opracowany i montowany jest przez inżynierów firmy w Malsch w Niemczech. W okolicy znajduje się także większość dostawców elementów wykorzystywanych do produkcji urządzeń AVM, co w połączeniu z wnikliwą, wieloetapową kontrolą jakości zapewnia zgodność z wysokimi standardami przyjętymi przez AVM i gwarantuje temu sprzętowi niezawodność.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: