Poprzedni
Następny

Yamaha CD-C603 i CD-C603RK – nowe zmieniarki płyt CD od japońskiego producenta

Yamaha powiększyła ofertę urządzeń do odtwarzania płyt CD o doskonale wyposażoną zmieniarkę CD-C603, która została zaprojektowana, aby dostarczać muzykę wysokiej jakości w różnego typu systemach audio. W sprzedaży dostępna będzie też wersja CD-C603RK, przystosowana do montażu w szafie rack, doskonała do wykorzystania systemach instalacyjnych, np. do odtwarzania muzyki w sklepach i innych punktach użyteczności publicznej, a wszystko płynnie i bez zakłóceń.

Yamaha CD-C603

Jako wiodący na świecie producent instrumentów muzycznych i sprzętu audio, Yamaha ma stosowne narzędzia do tego, aby jej urządzenia umożliwiały oddanie nawet najdrobniejszych niuansów muzyki, odtwarzanej zgodnie z intencją artysty, niezależnie od jej gatunku.

CD-C603RK to odtwarzacz CD przystosowany do montażu w szafie rack, doskonały do odtwarzania muzyki na imprezach, a także w sklepach i innych obiektach komercyjnych. Jesteśmy pewni, że jest to świetne narzędzie audio, oferujące wysoką jakość dźwięku i możliwość wykorzystania w wielu różnych sytuacjach – mówi Thomas Hemery, Yamaha General Manager of Global Marketing and Sales Department, Professional Solutions Division.

Yamaha CD-C603

Precyzyjne i szczegółowe brzmienie

Modele CD-C603 i CD-C603RK japońskiej firmy zapewniają najwyższą jakość dźwięku dzięki zastosowaniu zaawansowanej struktury obwodów elektronicznych, wysokiej jakości przetwornikowi cyfrowo-analogowemu (DAC, od ang. Digital to Analog Converter) i starannemu dostrojeniu przez inżynierów firmy Yamaha. Pozwoliło to uzyskać precyzyjne i szczegółowe brzmienie w całym spektrum przetwarzanych częstotliwości. Dzięki temu każda nuta ma idealnie odzwierciedloną barwę, a odtwarzane dźwięki perfekcyjnie podkreślają emocje i atmosferę nagrania.

Yamaha CD-C603

5 płyt i inne praktyczne rozwiązania

Odtwarzacze CD-C603 i CD-C603RK mają w pełni wysuwaną tacę na płyty, co pozwala na jednoczesną wymianę do pięciu CD-ków. Zastosowana technika Yamaha PlayXchange sprawia, że płyty można wymieniać nawet bez przerw w odtwarzaniu. Urządzenie wyposażono również w szereg praktycznych trybów pracy. Obejmują one tzw. tryb gotowości, który wstrzymuje odtwarzanie po każdym utworze. Odtwarzacze obsługują ponadto tzw. pamięć trybu odtwarzania, co pozwala zachować ostatnio wybrany tryb, nawet po wyłączeniu zasilania. Co więcej, nowe zmieniarki firmy Yamaha wyposażono w złącze USB-A, które umożliwia odtwarzanie plików audio w formatach MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC z pamięci przenośnych. Na wyposażeniu nie zabrakło także trybu Pure Direct, dzięki któremu możliwe jest wykorzystanie możliwie najkrótszej ścieżki przetwarzania dźwięku.

Yamaha CD-C603

Przewidywana dostępność

Model CD-C603 oferowany jest w dwóch kolorach – srebrnym i czarnym. Będzie dostępny w salonach Top Hi-Fi & Video Design i na tophifi.pl jeszcze w tym roku.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: